Peugeot 301 - dostępny cenowo elegancki sedan

28.05.2012, 18:59 przez Bogusław Korzeniowski

Peugeot 301 opracowano dostosowując samochód do wszelkich warunków użytkowania, również tych ekstremalnych (w bardzo gorącym lub bardzo zimnym klimacie, na drogach o złej nawierzchni itp.).

Długość wynosząca 4,44 m pozwoliła uzyskać zoptymalizowaną konstrukcję nadwozia o imponujących parametrach przestrzennych. Dają one modelowi 301 przewagę nad konkurencją i stanowią wzorzec dla jego segmentu: rekordowa ilość miejsca z tyłu (przy rozstawie osi wynoszącym 2,65 m), rekordowa pojemność bagażnika: 507 litrów (wg normy VDA 210), pewne zachowanie na drodze połączone z dobrym poziomem komfortu, gwarantujące znakomite właściwości jezdne w każdych warunkach, szeroki zakres wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa: ESP, ABS, do 4 poduszek powietrznych, wspomaganie hamowania awaryjnego, mocowania ISOFIX itp.

Oferta najnowszej generacji silników benzynowych i diesla dysponujących mocą w zakresie od 71 do 115 KM, montowanych z manualną, półautomatyczną lub automatyczną skrzynią biegów, dostosowana jest do oczekiwań klientów na docelowych rynkach.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.