„Najlepsze samochody 2013“ - Audi wysoko...

28.01.2013, 22:19 przez Bogusław Korzeniowski

Czytelnicy czasopisma „auto motor und sport“ (ams) wybrali najlepsze samochody 2013 roku. Audi A1 zwyciężyło w kategorii „mały samochód“ i tym samym powtórzyło sukces sprzed roku. Wyróżnienia zostały wręczone 24 stycznia w Stuttgarcie.

Najmniejszy z modeli Audi cieszy się ogromnym uznaniem czytelników jednego z największych europejskich magazynów motoryzacyjnych.­ Audi A1 wygrało rywalizację w segmencie małych samochodów kompaktowych i  tym samym zapewniło marce z czterema ringami kolejne zwycięstwo.

Drugie miejsce w kategorii samochodów średnich zajęło Audi A5/A5 Sportback.
Audi A6/A6 allroad i A7 Sportback zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce pośród aut klasy wyższej. Na trzeciej pozycji w gronie samochodów sportowych uplasowało się Audi R8, a wśród kompaktów – Audi A3. W grupie samochodów SUV, na analogicznym miejscu czytelnicy umieścili Audi Q5. Dzięki temu sukcesowi Audi kontynuuje swoją wieloletnią dobrą passę w plebiscycie „auto motor und sport”.

Konkurs czasopisma odbył się w tym roku już po raz 37. Swój głos oddało w nim 112 877 czytelników, którzy ocenili 373 samochody w dziesięciu segmentach

()

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.