x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Nowe Renault Kangoo Express

01.02.2013, 18:06 przez Bogusław Korzeniowski

Wprowadzona w 2008 roku druga generacja Kangoo zdobyła uznanie ponad 400 000 firm. Ten dostawczy model Renault, zajmujący pozycję lidera w Europie, pojawia się obecnie  w sprzedaży w nowym wydaniu, które obejmie całą gamę: Kangoo Express, Compact i Maxi oraz Kangoo Z.E. i Kangoo Maxi Z.E.

Zmiany w Nowym Kangoo Express są widoczne na pierwszy rzut oka - pojawia się nowy przód o charakterystycznej dla marki Renault stylistyce, w tym powiększone i pionowo ustawione logo. Design ten podkreśla solidną i nowoczesną konstrukcję samochodu. Zmieniono również lusterka boczne, które są obecnie lepiej dopasowane do całości, oraz tylne światła. Zmiany stylistyczne są widoczne również w kabinie, w której pojawia się nowa deska rozdzielcza, posiadająca tak jak poprzednio centralnie umieszczony schowek, oraz nowa kierownica o wyraźnie wyższym poziomie jakości.

Kangoo Express z trzema miejscami z przodu

Gama dostawczych Kangoo obejmowała siedem wersji o trzech długościach nadwozia (Kangoo Express, Compact i Maxi), dwóch rodzajach napędu - termicznym i elektrycznym - oraz dwie wersje: 2- lub 5-miejscowe (Kangoo Maxi).

Odnowienie modelu Kangoo Express jest okazją do wprowadzenia nowej konfiguracji: wersji z trzema miejscami z przodu. Opcja ta będzie dostępna we wszystkich długościach nadwozia (za wyj. Kangoo Z.E., Kangoo Maxi Z.E. i 5-miejscowego Kangoo Maxi). Zadbano również o komfort użytkowników, wprowadzając w kabinie liczne zmiany  (np. płaty drzwi) przy utrzymaniu możliwości złożenia oparcia siedzeń pasażerów w celu uzyskania maksymalnej długości załadunku.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Premiery
Citan rusza do pracy
brak komentarzy
Aktualności
Kangoo umacnia pozycję lidera
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.