x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Audi nagrodziło najlepszych polskich dealerów 2012

04.02.2013, 20:14 przez Bogusław Korzeniowski

Audi w Polsce zamknęło rok 2012 bardzo dobrymi wynikami. W porównaniu  z rokiem 2011, sprzedaż w naszym kraju wzrosła o 23,54 procent. W tym okresie zarejestrowano w Polsce 5111 nowych samochodów Audi.

Tak dobry wynik, to niewątpliwie zasługa zorganizowanych i dobrze funkcjonujących struktur sprzedażowych. Podczas dorocznego spotkania polskiej sieci dealerskiej Audi podsumowującego rok 2012, wręczono nagrody – statuetki dla najlepszych salonów w sześciu różnych kategoriach.

Statuetkę za najlepszą sprzedaż w roku 2012 odebrał przedstawiciel salonu Auto Viva (Porsche Inter Auto Polska) w Warszawie. Tuż za zwycięzcą uplasowała się firma Fota Groblewski z Gdańska, a pierwszą trójkę zamyka poznański salon Auto Premium (Porsche Inter Auto Polska).

Najwyższą dynamiką wzrostu sprzedaży – i w tej kategorii otrzymał wyróżnienie – uzyskał w 2012 roku salon Fota Groblewski z Gdańska. W porównaniu z rokiem 2011, sprzedał aż o 98,5 procent więcej samochodów Audi. Na drugim miejscu znalazł się salon Audi Centrum Wrocław z dynamiką wzrostu rzędu 85,8 procent, a na trzecim firma Idczak Krotoski Cichy z Łodzi, sprzedając o 51,1 procent więcej aut niż w 2011.

Podczas dorocznego spotkania dealerów Audi wręczono także nagrodę w kategorii „Najwyższy poziom zadowolenia klienta ze sprzedaży”. Nabywcy Audi wskazali, że najlepiej w roku 2012 kupowało im się samochody w salonie Auto Lellek Group w Opolu. Dużą satysfakcję dawały też zakupy w salonie Magro (Porsche Inter Auto Polska) w Rybniku oraz Krotoski Cichy w Przeźmierowie koło Poznania. Zwycięzca tej kategorii, Auto Lellek Group z Opola, wygrał również w kategorii „Najwyższy udział w rynku lokalnym”. Udział Audi w lokalnym rynku sprzedaży nowych samochodów segmentu Premium na Opolszczyźnie wyniósł aż 65,7 procent.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Rok 2012 wzrost sprzedaży Audi w Polsce
brak komentarzy
Aktualności
„Najlepsze samochody 2013“ - Audi wysoko...
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.