x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

SMART w garażu. W pokoju też SMART?

15.02.2013, 21:17 przez Bogusław Korzeniowski

Współpraca rozpoczęła się od kreatywnej wymiany doświadczeń z dziedziny miejskiego designu i zaowocowała dwoma projektami - obie marki reprezentują bowiem podobne podejście do funkcjonalności.

Coraz bardziej ograniczona powierzchnia w środowisku miejskim staje się coraz większym wyzwaniem - zarówno dla producentów samochodów, jak i dla projektantów. Właśnie dlatego smart i BoConcept wspólnie podjęli się stworzenia inteligentnych, kompaktowych rozwiązań, bezkompromisowych pod względem designu i jakości. Przykład? Nowoczesna koncepcja mobilności smarta to odpowiedź na problemy z parkowaniem, a wielofunkcyjne meble pomagają zoptymalizować ograniczoną przestrzeń życiową. Jednocześnie obie firmy dostarczają klientom szerokie możliwości indywidualizacji swoich produktów.

- Smart i BoConcept łączy jeden wspólny cel - optymalne zagospodarowanie ograniczonej przestrzeni miejskiej z wykorzystaniem atrakcyjnie opakowanych produktów. Produktów, które pozwolą nabywcom wyrazić ich osobowość i zorganizować codzienność. Intensywna wymiana doświadczeń z BoConcept pozwoliła nam stworzyć niepowtarzalne meble i specjalną edycję smarta, w którym można poczuć się jak w domu w każdym punkcie miasta - mówi dr Annette Winkler, szefowa smarta. Claus Ditlev Jensen, dyrektor wizualny BoConcept, dodaje: - Współpraca z projektantami samochodów to dla nas oczywiście nowe doświadczenie. Kreatywna ekspresja w obrębie granic, ale i w obrębie możliwości związanych z projektowaniem auta była niezwykle inspirująca.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Premiery
Jeremy Scott dodaje smartowi skrzydeł
1 komentarz
Aktualności
Waleczny maluch – Smart Brabus
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.