x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Genewskie innowacje BMW

20.02.2013, 19:41 przez Bogusław Korzeniowski

BMW Serii 3 Gran Turismo: innowacyjny, emocjonujący, funkcjonalny.

Nowy BMW Serii 3 Gran Turismo świętuje w Genewie swoją światową premierę, wzbogacając i zamykając od góry segment samochodów premium średniej wielkości. Całkowicie niezależna koncepcja wśród odnoszących same sukcesy samochodów BMW serii 3, stanowi jedyną w swoim rodzaju odpowiedź dla tych, którzy pytają o przestrzeń i funkcjonalność. Ta trzecia wersja nadwoziowa aktualnej rodziny modelowej łączy sportowe, dynamiczne geny Sedana z praktycznością i wszechstronnością Touringa, do których dodaje od siebie jeszcze więcej miejsca i komfortu jazdy. Nie poprzestając na tym, nowy BMW Serii 3 Gran Turismo jest równie przekonujący jako elegancki samochód dla biznesmena, jak i dynamiczny, komfortowy samochód stworzony do długich podróży.

BMW M6 Gran Coupe: czysty sportowy duch w pięknej formie.

BMW M prezentuje trzeci wariant nadwoziowy obdarzonego wspaniałymi osiągami samochodu sportowego BMW M6, który europejska publiczność będzie miała okazje zobaczyć z bliska po raz pierwszy właśnie na tegorocznym Salonie w Genewie. Nowy BMW M6 Gran Coupe łączy wspaniałe osiągi, z których słyną samochody BMW z oznaczeniem M, z niezwykle eleganckim i luksusowym wyglądem. Dzięki dodatkowemu miejscu w czterodrzwiowym nadwoziu coupe, dwie osoby podróżujące z tyłu mogą cieszyć się luksusem i sporą przestrzenią. Pod maską tego samochodu pracuje jednostka napędowa V8 z technologią M TwinPower Turbo rozwijająca moc 412 kW / 560 KM i uzyskująca maksymalny moment obrotowy 680 Nm. Moc przekazywana jest na tylne koła za pośrednictwem siedmiostopniowej przekładni dwusprzęgłowej M z funkcją Drivelogic. Samochód otrzymał też aktywny mechanizm różnicowy M na tylnej osi, dostosowane do swojego charakteru przez firmę M charakterystyki podwozia, hydraulicznie wspomaganą przekładnie kierowniczą M o zmiennym przełożeniu, a także wysokowydajny system hamulcowy z kompozytowymi tarczami.

BMW Z4: jeszcze atrakcyjniejszy roadster z jeszcze silniejszą osobowością.

Z nowymi detalami nadwozia, starannymi modyfikacjami wnętrza, z nowym pakietem wyposażenia i nową podstawową jednostką napędową samochód robi spore wrażenie, a pojawienie się BMW Z4 w Genewie pozwoli mu przyciągnąć więcej spojrzeń, niż w przeszłości. Trzy nowe kolory nadwozia dostępne są z nową opcją Design Pure T raction. We wnętrzu ciekawie i atrakcyjnie wygląda gra barw różnych elementów, dzięki wykorzystaniu kontrastowych kolorów czarnego i pomarańczowego. Dodatkowe opcje personalizacji samochodu umożliwiają nowe 17 i 18-calowe aluminiowe obręcze kół, jako opcja dostępny jest także pakiet M Sport. W nowym wcieleniu podstawowym modelem BMW Z4 jest sDrive18i napędzany przez dwulitrowy silnik z technologią BMW TwinPower Turbo o mocy 115 kW / 156 KM. Nowy podstawowy silnik samochodu może współpracować także z ośmiobiegową przekładnią automatyczną.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Premiery
Premiera nowego Golfa GTD w Genewie
brak komentarzy
Premiery
Lamborghini w Genewie - będzie hit
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.