x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Gloria – piękna Alfa Romeo

08.03.2013, 10:24 przez Bogusław Korzeniowski

Alfa Romeo to jedna z najlepszych marek w Europie, a nawet na świecie: lata historii, tysiące sportowych osiągnięć, wspaniała stylistka. Ot, samochody będące ikoną sportowego stylu.

Jedynym mankamentem była jakość, ale wraz z wprowadzeniem Alfy Romeo 159 zmieniła się jakość wykończenia, trwałość i technologia produkcji. Warto też wspomnieć, że samochody Alfa Romeo są na wyposażeniu policji we Włoszech (ostatnio AR 159 są także postrachem polskich dróg), a podczas salonu samochodowego we Frankfurcie Alfa Romeo jest w tej samej hali co Porsche, Ferrari, czy Lamborghini.

Czego zatem brakuje? Docenienia przez bogatych klientów.

Nie ma się co czarować, że głównym konkurentem marki jest BMW. Jak jednak zdobyć klientów w Europie? Okazało się, że przez…. USA.

Ponieważ w Europie BMW ma niekwestionowany mit „sportowej limuzyny” o fantastycznej jakości, odebranie klientów jest dość kłopotliwe. Jednakże w USA, gdzie BMW jest znane z modeli „6”, „7” I „x5”, dla Alfy Romeo rodzi się możliwość zaistnienia w świadomości ludzi. Jeżeli zaś zawładnie sercami Amerykanów, to Europa będzie w zasięgu ręki. Na początku styl Alfy Romeo ma pokazywać model  Alfa Romeo 4C. Zaś potem…

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Premiery
Alfa Romeo – piękna Włoszka, obiekt pożądania
brak komentarzy
Aktualności
Nowy spider Alfa Romeo od... Mazdy
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.