x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Nagrody dla Audi w lutym 2013

13.03.2013, 22:05 przez Bogusław Korzeniowski

Tylko w lutym koncern z Ingolstadt otrzymał szereg wyróżnień.

 „World Car of the Year”

Audi A3 znalazło się wśród dziesięciu najlepszych samochodów konkursu „World Car of the Year” 2013. Zadecydowały o tym doświadczenia 66 jurorów z 25 krajów, jakie zebrali podczas testowania w codziennej jeździe każdego ze zgłoszonych do konkursu aut. Wyróżnienie „World Car of the Year” przyznawane jest od 2005 roku, a tegoroczne wręczenie nagród odbędzie się 28 marca, podczas New York International Auto Show.

„Najlepsze marki wszystkich kategorii“ wg tygodnika Auto Bild

Dziesięć najwyższych miejsc dla Audi. Blisko sto tysięcy czytelników wzięło udział w tegorocznym plebiscycie magazynu Auto Bild, na najlepsze marki wszystkich klas („Die Besten Markenaller Klassen“). Pierwsze miejsca w aż dziesięciu kategoriach, głosami czytelników zajęły samochody marki Audi. Pod względem jakości, czołowe pozycje przypadły: Audi A3, A4, A5, A6, A7, A8, TT, Q3, Q5 i Q7. Czytelnicy mogli wybierać najlepsze modele, spośród samochodów 13 klas, które oceniali w kategoriach jakość, cena i stylistyka.

Audi w gronie pięćdziesięciu najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na świecie, wg magazynu MIT

Technology Review Redaktorzy magazynu „MIT Technology Review“ co roku opisują przedsiębiorstwa z całego świata, które rozwijają i wdrażają nowoczesne rozwiązania techniczne.  W tym roku, w dowód uznania rozwiązań dotyczących zdalnego prowadzenia samochodu, jury umieściło Audi na liście pięćdziesięciu najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw  „50 Disruptive Companies“. W opinii magazynu są to firmy, które będąc autorami innowacyjnych rozwiązań, w sposób trwały mogą zmienić życie ludzi na całym świecie. W rankingu znalazły się również też takie globalne koncerny jak Apple, Samsung i General Electric.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Raport DEKRA – wygrało Audi
brak komentarzy
Aktualności
Doskonały początek roku dla Audi
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.