x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Nagrody dla Audi w marcu 2013

15.04.2013, 09:09 przez Bogusław Korzeniowski

Audi zwycięzcą pięciu kategorii plebiscytu „Flotten-Award“

Czytelnicy niemieckiego magazynu „Autoflotte“ przyznali marce z Ingolstadtnagrody „Flotten-Award“ 2013 w każdej z pięciu ocenianych kategorii. A1 wygrało
w kategorii „samochód mały“, A3 zwyciężyło w klasyfikacji łącznej „samochodów kompaktowych“. W segmencie „wyższa klasa średnia“ zwycięzcą zostało A6, natomiast A8 wygrało w klasie „samochód luksusowy“. Wśród SUV-ów tryumfowało Q5. W głosowaniu wzięło udział ok. 6400 czytelników magazynu.

Audi A4 i Audi A8: „Samochody roku 2013 z napędem na cztery koła“

W rankingu magazynu „Auto BildAllrad“, czytelnicy wybrali Audi A4 z napędem quattronajlepszym autem w kategorii „samochody osobowe z napędem na cztery koła w cenie do 40 tys. euro“. W klasie „samochody osobowe z napędem na cztery koła w cenie powyżej 40 tys. euro“ pierwszą lokatę zajęło Audi A8, również
z napędem quattro. W dziesięciu kategoriach plebiscytu, oceniono 151 pick-upów, SUV-ów, vanów i innych samochodów z napędem na cztery koła. Nagrody odebrał Markus Siebrecht, szef Działu Marketingu Audi AG w Niemczech. Korzystając z okazji przypomniał, że 25 lutego 2013,z taśmy zakładów w Neckarsulm zjechał pięciomilionowy egzemplarz quattro. W głosowaniu wzięło udział ok. 105 200 czytelników magazynu.

Badania rynkowe w sieci: Audi ma najlepszy wizerunek wśród wszystkich marek

Raz w roku,niemiecki instytut internetowych badań rynkowych „mafo.de“, przeprowadza wśród internautów ankietę na temat postrzegania przez nich najlepszych marek. Ankieta dotyczy wartości marki i pozycji rynkowej dwunastu producentów z branży motoryzacyjnej. Wyniki ostatniego badania, podobnie jak przed rokiem pokazały, że wg badanych, Audi jest najbardziej innowacyjną i najsympatyczniejszą marką na rynku. Wyniki w swoim wydaniu internetowym opublikowało poświęcone reklamie czasopismo  „Werben undVerkaufen“.

Audi A1 Sportback i A6 allroadotrzymują nagrodę „Marcus“, przyznaną przezAustriacki automobilklub ÖAMTC

Na cześć mechanika i wynalazcy Siegfrieda Marcusa, Austriacki Klub Samochodowy, Rowerowy i Rajdowy (ÖAMTC) ustanowił w tym roku nagrodę „Marcus“. Audi zdobyło ją od razu w dwóch kategoriach. Audi A1 Sport back tryumfowało w kategorii małych pojazdów „Klein & Fein“, a Audi A6 allroad wygrało w kategorii samochodów kombi „Stock & Stein“.

Audi R8 nagrodzone za najlepszą jakość stylistyki

Aż trzy modele Audi znalazły się w gronie nagrodzonych konkursu "red dot award": product design 2013. Audi R8 otrzymało trofeum„red dot: best of the best“ za najlepszą jakość stylistyki, a Audi A3 Sportback i Audi S3 nagrodzono za „wysoką jakość stylistyki“. Jury przyznające te prestiżowe nagrody składało się z 37 ekspertów z 24 krajów.

Audi A1 i Q5 samochodami roku w Meksyku

Meksykański magazyn „AutomovilPanamericano“, członek grupy Motorpress, podobnie jak w roku 2012,ogłosił Audi A1, tym razem w wersji Sportback,samochodem roku w kategorii „mały samochód“. Audi Q5 wygrało w kategorii „SUV średniej wielkości“. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybrali sami czytelnicy.

Audi laureatem dwóch nagród „Motor KlassikAward“ dla samochodów zabytkowych

Czytelnicy magazynu „Motor Klassik“ zadecydowali w tym roku, że najlepszym zabytkowym samochodem wyścigowym jest Auto Union Typ D Doppelkompressor. Audi Tradition, dział Audi AG odpowiedzialny za pielęgnowanie tradycji, odkupił z rąk kolekcjonerskich unikatowy egzemplarz tego pojazdu dopiero w 2012 roku.
Pokazał go po raz pierwszy na angielskim zlocie zabytkowych pojazdów wyścigowych Goodwood-Festival. Czytelnicy uhonorowali nagrodą „Motor KlassikAward“ także Audi A5 Sportback, uznając go za najlepszy samochód klasy średniej.

Podobne artykuły

Aktualności
Najlepszy pierwszy kwartał w historii Audi
brak komentarzy
Aktualności
Nagrody dla Audi w lutym 2013
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.