x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Renault Kangoo II. Typowe usterki. Poradnik kupującego.

16.04.2013, 11:54 przez marta

Renault Kangoo II to druga generacja popularnego, francuskiego kangurka.

Poprzednik zyskał opinię auta wielozadaniowego i aprobatę kupujących w wielu krajach Europy i świata. Renault Kangoo był wykorzystywany zarówno przez niewielkich przedsiębiorców jak i w typowo „cywilnej” roli auta rodzinnego. O sukcesie drugiej generacji Kangoo świadczy fakt, że stała się ona podstawą do opracowania dwóch kolejnych samochodów: Dacii Dokker oraz Mercedesa Citan (obydwa modele weszły do sprzedaży w 2012 roku). Nowy Renault Kangoo II zachował wiele z charakterystycznego wyglądu poprzednika. Wielu właścicieli nazywa swoje Kangoo II wołem roboczym, co w tym przypadku jest akurat komplementem. Jedynie w przypadku trzydrzwiowej wersji Be Bop auto można co najwyżej nazwać pieszczotliwie wołkiem. 

Samochód pojawił się w salonach w 2008 roku. W 2013 przeprowadzono facelifting, w czasie którego zmieniono kształt reflektorów, grilla, przedniego zderzaka, lusterek oraz deski rozdzielczej. 

Renault Kangoo II produkowane było (i jest dalej) w trzech wersjach nadwozia: jako trzy, cztero i pięciodrzwiowy kombi van. Samochód wyposażano standardowo w napęd przedni. 

W samochodzie montowano silnik benzynowy o pojemności 1.6 l i mocy 88 lub 105 KM oraz jednostkę wysokoprężną 1.5 l Dci w trzech wariantach mocy: 68 KM, 86 KM i 105 KM. Z silnikami współpracowały pięcio- i sześciobiegowe skrzynie manualne lub czterobiegowe skrzynie automatyczne. 

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Poradnik kupującego
Renault Kangoo. Typowe usterki. Poradnik kupującego.
1 komentarz
Aktualności
Nowe Renault Kangoo Express
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.