x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Toyota RAV 4 II. Typowe problemy. Poradnik kupującego.

06.05.2013, 11:17 przez marta

Toyota RAV 4 to auto, które może poszczycić się ponadczasową urodą, doskonałymi opiniami oraz perfekcyjnym wykonaniem.

Jest idealna dla tych, którzy potrzebują napędu na cztery koła do normalnego funkcjonowania (na przykład osoby mieszkające w górach lub poza miastem, skazane na korzystanie z dróg marnej jakości) lub uprawiania motoryzacyjnych pasji, jak również i dla tych, którym wystarczy napęd na przednie koła, a do szczęścia jest im potrzebny jedynie wygląd rasowej terenówki. Wysoki prześwit (21,5 cm), zapasowe koło z tyłu, do tego opcjonalnie orurowanie i stopnie ułatwiające wsiadanie i mamy świetne auto terenowe lub ustylizowane na terenowe. A co najważniejsze – auto, które nie należy do problemowych. 

Toyota RAV 4 uznawana jest za wzór bezawaryjności wśród aut w swojej klasie. Raporty Dekra (diagności wykrywają przede wszystkim usterki zawieszenia, układu hamulcowego czy groźne ataki korozji) pokazują, że śladowa ilość aut ma poważne usterki. Dla wielu osób sprawa jest prosta – auto było produkowane w Japonii (także na Filipinach), a nie w Wielkiej Brytanii i stąd wysoka jakość wykonania. 

Trzydrzwiowa RAV 4 sprawdzi się jako auto dla singla, młodego małżeństwa czy też jako drugi samochód w rodzinie. W tej wersji można co najwyżej narzekać na wielkość bagażnika. Pięciodrzwiowa RAV 4 nie tylko wygląda lepiej (jest dłuższa: 4,23 m wobec 3,86 m), ale także dzięki sporej ilości miejsca w środku może doskonale pełnić rolę auta rodzinnego, które zdecydowanie odróżni się od typowo rodzinnych „kombiaków” i „sedanów”. Trzydrzwiowe auto ma także mały bagażnik. 

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Poradnik kupującego
Toyota Avensis II. Typowe usterki. Poradnik kupującego
1 komentarz
Testy samochodów
Test: Toyota Yaris Trend by Simple
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.