x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Nowy Peugeot 308: niepowtarzalne wrażenia

13.05.2013, 10:53 przez Bogusław Korzeniowski

Za sprawą modułowej platformy EMP2, nowy Peugeot 308 wyróżnia się kompaktowymi wymiarami, obniżoną masą własną (-140 kg w porównaniu do poprzednika) oraz wzorcowo niskim w tej klasie poziomem emisji CO2 (nawet poniżej 85 g/km, w zależności od wersji).

Nowa koncepcja hatchbacka

Nowy Peugeot 308 posiada wszystkie najważniejsze cechy, jakich oczekuje się od pojazdu z segmentu C, czyli kompaktowe nadwozie (długość: 4,25 m oraz wysokość: 1,46 m), przestronne wnętrze oraz pojemny bagażnik (470 litrów mierzone do poziomu rolety). Niemniej model ten oferuje znacznie więcej, stanowiąc niezwykle atrakcyjną i oryginalną propozycję, która ma przyciągnąć do marki Peugeot nowych klientów.

Stylistyka – w prostocie siła

Dzięki swym kompaktowym wymiarom, świetnie dobranym proporcjom, obniżonej masie własnej oraz nadwoziu, które odzwierciedla wysoki stopień zaawansowania technologicznego użytych komponentów mechanicznych, nowy Peugeot 308 może się pochwalić wyrazistą, muskularną i dynamiczną sylwetką. Jakość wykonania i wykończenia nawet najdrobniejszych szczegółów w pełni odzwierciedla charakter pojazdu.Kolejnym elementem, który wyróżnia sylwetkę nowego Peugeot 308, jest oświetlenie. Przód pojazdu zdobią smukłe lampy wykonane całkowicie w technologii LED, które precyzją obróbki i zarysem przypominają lśniące szlachetne kamienie, jednocześnie tworząc koci i niezwykle technologiczny wygląd tej części nadwozia. Reflektory tego typu dostępne są w standardzie w wyższych opcjach wyposażenia, co stanowi unikalne rozwiązanie w tym segmencie.Stylistyka wysokiej próby jest widoczna również w tylnej części nadwozia, gdzie odnajdziemy charakterystyczny dla marki potrójny „ślad pazurów” świateł wykonanych w technologii LED, podkreślających nowoczesny i dyna-miczny charakter pojazdu. Nowy Peugeot 308 posiada wszystkie typowe elementy DNA marki.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Testy samochodów
Test Astra Sedan – kompakt konkurujący z CLA
brak komentarzy
Poradnik kupującego
Peugeot 308. Typowe usterki. Poradnik kupującego.
2 komentarze

Dodaj komentarz

Komentarze

iwchiebroker

Wielkie wybory w Peugeot rabat + kredyt 50/50 + ubezpieczenie 1,99% rabat + leasing do 104 % + ubezpieczenie 1,99% wypełnij formularz i umów się na jazdę próbną : http://iwchi.ebrokerpartner.pl/short/piqp

21 maja 2013 16:14:45 | ocena: 0 | oceń: |Odpowiedz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.