x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Audi A3 Limousine można już zamawiać w polskich salonach

17.06.2013, 22:10 przez Bogusław Korzeniowski

W Györ na Węgrzech rozpoczęto produkcję najnowszego modelu Audi - A3 Limousine. Auto dostępne będzie w polskich salonach we wrześniu,  ale zamawiać można je już dziś.

Nowy model A3 Limousine, wyposażony w silnik 1.4 TFSI i sześciobiegową, manualną skrzynię biegów kosztuje 100 370 PLN.

W jego standardowym wyposażeniu znajdziemy m.in. zawieszenie dynamiczne, system ESC, komputer pokładowy, podłokietnik, funkcję Start/Stop z systemem rekuperacji czy pięcioramienne obręcze 17” kół wykonane ze stopów metali lekkich. Audi A3 Limousine wyposażyć można również w szereg elementów z bogatego katalogu dodatków i akcesoriów opcjonalnych.

Nowością w ofercie jest możliwość zakupu promocyjnych pakietów, oferujących wyposażenie dodatkowe za niższą cenę. Pakiet promocyjny „Comfort” pozwala klientowi na uzyskanie korzyści w wysokości 50 procent i zawiera m.in. reflektory ksenonowe plus ze światłami do jazdy dziennej w technice LED, MMI radio, klimatyzację elektroniczną, Audi sound system i Audi parking system. Natomiast pakiet promocyjny „Technology” oferuje MMI Navigation Plus z MMI touch, Audi sound system czy Audi phonebox i pozwala na uzyskanie korzyści na poziomie 30 %.

Audi A3 Limousine to najnowsze auto spod znaku czterech ringów. W swoim założeniu godzi klasyczną koncepcję podziału bryły samochodu na trzy strefy z dynamiką auta coupé. Trzeci już z kolei model doskonale przyjętej linii A3, charakteryzuje się lekką konstrukcją, mocnym i efektywnym układem napędowym, wieloma rozwiązaniami z zakresu infotainment i najnowocześniejszymi systemami wsparcia kierowcy.

Podobne artykuły

Premiery
Audi A3 Sportback g-tron
brak komentarzy
Aktualności
Audi RS 6 Avant już w Polsce
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.