Audi Q3 od 1390 zł brutto miesięcznie

20.06.2013, 19:42 przez Bogusław Korzeniowski

Audi Q3 Prime Edition swój indywidualny charakter zawdzięcza nowoczesnemu designowi. Dynamiczna sylwetka kreuje go na silnego, kompaktowego i wydajnego SUV-a, który świetnie sprawdza się w przestrzeni miejskiej. Jego wnętrze charakteryzuje się stonowaną elegancją, a bogate wyposażenie zapewnia nieporównywalny komfort podróży.

Jak kupić nowe Audi Q3 Prime Edition?

Samochód można nabyć od 1390 zł brutto miesięcznie. Tak niska rata jest dostępna w trzech różnych rozwiązaniach finansowych oferowanych przez Audi Finance, w zależności od preferencji i oczekiwań klientów – kredytach: AutoCredit lub Kredyt Opłacalna Rata oraz w Leasingu Opłacalna Rata.

Klientom salonów Audi zainteresowanym komfortową wymianą auta na nowe, Audi Finance oferuje innowacyjne rozwiązanie kredytowe – AutoCredit. To produkt, dzięki któremu po trzech lub czterech latach z łatwością można wymienić auto na nowe. W przypadku gdy użytkownik będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank Polska gwarantuje jego odkup. Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym. Jeśli klient zdecyduje się na zachowanie samochodu, może go odkupić w ramach spłaty jednorazowej lub rozłożonej na raty. AutoCredit jest dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu – wkład własny już od 0%. Klienci mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy), wysokość wkładu własnego (od 0% do 30%) oraz limit rocznego przebiegu (20 lub 30 tys. km rocznie). Oprocentowanie nominalne wynosi 4,99%.

Klienci zainteresowani zakupem nowego Audi Q3, mogą też skorzystać z Kredytu Opłacalna Rata oferowanego przez Audi Finance. Jest to klasyczny kredyt ratalny z atrakcyjnym oprocentowaniem, wynoszącym 4,99%. Wysokość miesięcznych rat jest indywidualnie ustalana i dostosowywana do potrzeb i możliwości klienta. Kredyt Opłacalna Rata charakteryzuje się długim okresem kredytowania – od 12 aż do 84 miesięcy oraz indywidualnie ustalaną wysokością wkładu własnego (już od 0%).

Dla przedsiębiorców Audi Q3 Prime Edition dostępne jest również w ofercie leasingu. Firmy mogą wybrać dogodny okres leasingowania (od 24 aż do 60 m-cy) oraz wysokość opłaty wstępnej (od 10% do 45%). Dodatkowo indywidualnie ustalana jest wartość wykupu samochodu.

czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.