x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

7 cudów Polski i nowy Suzuki SX4

02.07.2013, 11:39 przez marta

Suzuki wspiera plebiscyt „7 nowych cudów Polski” przeprowadzany przez miesięcznik „National Geographic Traveler”. Oddając swój głos na jedno z 32 najciekawszych, a wciąż niewystarczająco znanych miejsc w Polsce, można wygrać Nowego SX4 na weekend.

– Przez cały rok zwiedzamy Polskę, odkrywamy nowe atrakcje, szukamy miejsc magicznych i jeszcze nieodkrytych. Wszystko po to, by już po raz trzeci wytypować nominacje do plebiscytu „Siedem nowych cudów Polski”, z których czytelnicy wybiorą finałowe cuda. W tym roku postawiliśmy również na naturę i stworzyliśmy dodatkową kategorię specjalną „Natura”, w której prezentujemy najdziksze zakątki kraju. – mówi Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna miesięcznika National Geographic Traveler. 

Głosowanie w plebiscycie odbywa się drogą SMS-ową, w dniach 24 czerwca - 30 września br. Każda osoba, która weźmie udział w głosowaniu, otrzyma unikatowy „Przewodnik po 7 nowych cudach Polski”, zawierający m.in. zdjęcia i opisy ubiegłorocznych zwycięzców plebiscytu. Osoby, które swój głos uzupełnią uzasadnieniem swojego wyboru, wezmą dodatkowo udział w konkursie, w którym do wygrania są cenne nagrody – 3 x weekend z samochodem Nowy Suzuki SX4. 

Nowy Suzuki SX4 został stworzony z myślą o ludziach aktywnych. To wyjątkowy crossover stanowiący udane połączenie samochodu kompaktowego z rozwiązaniami stosowanymi w modelach terenowych (SUV). Nowatorskie nadwozie kryje obszerną i komfortową kabinę pasażerską oraz dużą przestrzeń bagażową (430 litrów pojemności). Duży prześwit podwozia oraz zaawansowany napęd na 4 koła ALLGRIP zapewniają pewne pokonywanie trudniejszych tras. Cechy te sprawiają, że Nowy SX4 jest idealnym kompanem wyjazdów i odkrywania ciekawych, a czasami trudnodostępnych miejsc w Polsce.

Podobne artykuły

Aktualności
Suzuki Alto - mieszczuch w dwóch wersjach
brak komentarzy
Samochody używane
Suzuki Vitara V6 - czy warto kupić?
1 komentarz

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.