x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Zielone światło dla SUV-a Bentleya

23.07.2013, 12:03 przez konrad

Niedługo gama Bentleya poszerzy się o czwarty model - dużego SUV-a. Sprzedaż ma ruszyć w 2016 roku, a fabryka w Crewe stworzy ponad 1000 miejsc pracy. Nowy Bentley ma wpasować się we wszystkie cechy charakterystyczne dla brytyjskiej marki.

Podczas spotkania z CEO grupy VAG - Dr Martinem Winterkornem - premier Wielkiej Brytanii - David Cameron - obwieścił, że 800 milionów funtów zainwestowanych w fabrykę w Crewe, w której powstanie 1000 nowych miejsc pracy to doskonała wiadomość zarówno dla Crewe, jak i dla całej Wielkiej Brytanii. "To kolejny kamień milowy w umacnianiu naszej ekonomii" powiedział Cameron.

"Jeden sektor naszej gospodarki rozwija się wyjątkowo dynamicznie - jest nim przemysł motoryzacyjny. Co 20 sekund z taśm brytyjskich fabryk zjeżdża nowy samochód. Właśnie uruchamiamy program gospodarczy który ma dodatkowo stymulować ten rozwój"

"Jestem zachwycony faktem, że nowy model Bentleya będzie powstawał właśnie tutaj. Nie tylko tworzy to nowe miejsca pracy, ale zabezpiecza już istniejące. Dodatkowo tworzy możliwość szkolenia wysoko wykwalifikowanych pracowników."

Z kolei Dr Winterkorn powiedział: "Grupa Volkswagena wierzy, że Wielka Brytania jest jest doskonałym miejsce na produkcję nowego modelu. Klienci Bentleya z całego świata nie mogą się doczekać całkowicie nowego dużego SUV-a. Razem stworzymy nowego, prawdziwego Bentleya, który wpasuje się w tradycję marki jako samochód mocny, ekskluzywny, luksusowy i dopracowany w najmniejszym szczególe".

Nowy Bentley dzięki stylizacji z łatwością odróżni się od każdego innego SUV-a na drodze. Będzie to najmocniejszy i najbardziej luksusowy samochód tego typu na rynku. Wg badań przeprowadzonych przez brytyjską firmę odbiór nowego modelu wśród klientów jest bardzo pozytywny i daje zielone światło dla produkcji.

Podobne artykuły

Aktualności
Bentley Continental GT najlepszy
brak komentarzy
Genewa 2013
Bentley Flying Spur – nowy standard luksusu
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.