x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ubezpieczenie OC Link4

30.07.2013, 19:53 przez marta

Ubezpieczenie OC Link4 to, według Polskiej Izby Motoryzacji, najlepsze OC w Polsce. Zostało ono docenione za to, że w pakiecie z obowiązkowym ubezpieczeniem OC dodaje najszersze usługi dodatkowe w cenie ubezpieczenia.


Sprawdź składkę OC AC w Link4
Kalkulator OC LINK4


Specjalnie dla użytkowników FURORA.TV
Ubezpieczenie OC od 313 zł na rok!

Kalkulator OC AXA


Są nimi auto zastępcze nawet dla sprawcy kolizji oraz assistance opony, a także Zielona Karta. Ponadto, w ramach programu pomocy Link4 OC Link4 to zapewnia usprawnienie pojazdu na miejscu bądź holowanie do wskazanego warsztatu, samochód zastępczy w razie wypadku lub kradzieży, przekazanie informacji o wypadku wybranej osobie oraz całodobową pomoc informacyjną.

Ponadto, Link4 OC gwarantuje pomoc drogową na miejscu zdarzenia w średnio 30 minut.

Czy można kupić OC Link4 na raty?

Za ubezpieczenie OC Link4 można zapłacić w jednej albo w dwóch ratach. Trzeba jednak liczyć się z tym, że w przypadku wyboru zapłaty na 2 raty OC będzie w sumie droższe.

Ubezpieczenie Link4 OC można nabyć przez Internet – wtedy można otrzymać dodatkowe 7% zniżki OC Link4.

Przykładowe stawki OC Link4

Skorzystaliśmy z internetowego kalkulatora OC Link4 i obliczyliśmy przykładowe składki OC Link4

Jeden z naszych kierowców to dwudziestoczteroletni kawaler z Piły, z prawem jazdy od 2009 roku i 30% zniżką na OC. Chce on ubezpieczyć w Link4 Opla Corsę D 1.2 Cosmo z  2007 roku, która napędzana benzyną, przejechała już 60 000 km.

Koszt OC Link4 w jego wypadku wyniesie 714,98 zł. Tyle zapłaci za OC Link4 w jednej racie. Jeśli natomiast zdecyduje zapłacić za OC Link4 w 2 ratach, będzie go to kosztować dwa razy po 402,83 zł, czyli w sumie 805,66 zł.

Kalkulator OC AC Link4

Udostępniając kalkulator OC Link4 pozwala na samodzielne wyliczenie swojej stawki OC Link4. A także poznać ceny AC Link4 - gdyż narzędzie to przeprowadza kompleksowe kalkulacje. Kalkulacja nie zajmuje dużo czasu, wystarczy podać podstawowe dane na temat ubezpieczanego samochodu oraz jego właściciela i kierowcy. Formularz pyta o imię i nazwisko, ale ich podanie nie jest konieczne do otrzymania kalkulacji. Warto też pamietać o tym, by odznaczyć domyślnie zaznaczoną opcję zakupu ubezpieczenia NNW - wtedy cena OC Link4 zmniejsza się (oczywiście, jeśli zakup NNW nas nie interesuje).

Ten licznik OC Link4 oceniamy jako wygodny i przyjazny użytkownikowi. Narzędzie jest o tyle przydatne, że pozwala na bieżąco przeliczać koszt ubezpieczenia Link4 w zależności od wybranego rodzaju płatności czy zakupu dodatkowych ubezpieczeń.

Do ubezpieczenia OC Link4 można dokupić dodatkowe ubezpieczenia:

- Auto Assistance Link4: to ubezpieczenie zapewnia pomoc w razie różnorakich, nie przewidzianych zdarzeń na drodze - począwszy od braku paliwa czy rozładowania akumulatora po uszkodzenia, kradzież samochodu czy wandalizm. Ubezpieczenie gwarantuje szybką interwencję pomocy drogowej, pomoc techniczną, holowanie pojazdu oraz zapewnienie kontynuacji podróży. Ubezpieczeniem objęty jest nie tylko kierowca, ale także pasażerowie. Ubezpieczenie Link4 Auto Assistance można nabyć w dwóch wariantach: Auto Assistance oraz Auto Assistance Plus, różnią się one między sobą zakresem oferowanej ochrony ubezpieczeniowej.

- Smart Casco Link4 to specjalne ubezpieczenie Link4. Przeznaczone jest tylko dla osób, które odnawiają polisę Link4 i chcą ochrony swego pojazdu, ale nie potrzebują pełnego Autocasco Link4. Smart Casco to tańsze ubezpieczenie samochodu, zapewniające ochronę w razie kradzieży, pożaru, wybuchu, uderzenia pioruna oraz innego działania czynnika termicznego, pochodzącego z zewnątrz pojazdu.

- Szyby 24: to pierwsze w Polsce ubezpieczenie szyb. W jego ramach Link4 pokrywa koszty naprawy lub wymiany szyb w jednym z warsztatów sieci NordGlass. Jeśli natychmiastowa naprawa jest niemożliwa, Link4 pokryje także koszty parkinu (do 48 godzin). Skorzystanie z ubezpieczenia szyb nei powoduje utraty zniżki OC AC Link4.

- Ubezpieczenie NNW: ubezpieczenie to zapewnia finansowe wsparcie w przypadku śmierci lub uszczerbku na zdrowiu. NNW Link4 pomoże pokryć koszty leczenie i rehabilitacji, pogrzebu oraz skutki niezdolności do pracy. Suma NNW Link4 może być dostosowana do własnych potrzeb.

Pakiet OC AC Link4

Ubezpieczenie OC Link4 można też nabyć w pakiecie razem z ubezpieczeniem AC Link4. Polisa OC AC Link4 gwarantuje pełną ochronę w przypadku wypadku, kradzieży oraz zdarzeń losowych. Link4 zapewnia pomoc na miejscu zdarzenia, holowanie oraz samochód zastępczy. Kupując Link4 AC można wybrać najkorzystniejszy dla siebie sposób rozliczenia szkody. Gratis do pakietu OC Autocasco Link4 dodawane jest ubezpieczenie Samochód Zastępczy oraz Assistance Opony.

Do ubezpieczenia OC AC Link4 można dokupić dodatkową opcję:

- Ubezpieczenie Kluczyki Plus: zapewnia pokrycie kosztów skradzionych kluczyków, tablic rejestracyjnych oraz dowodu rejestracyjnego, nawet w przypadku jego zgubienia. Co chyba najważniejsze, wypłata odszkodowania z tego ubezpieczenia nie powoduje uraty zniżek. 

Dane kontaktowe Link4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna

ul. Postępu 15

02-676 Warszawa

bok@link4.plPodobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC Axa Direct
brak komentarzy
Porady
Sprzedaż samochodu a ubezpieczenie OC
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.