x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ubezpieczenie OC Proama

19.08.2013, 22:27 przez marta

Ubezpieczenie OC Proama można kupić z najwyższą na rynku, nawet 70% zniżką. Kupując Proama OC, otrzymujemy także pomoc Osobistego Doradcy. W cenie ubezpieczenia OC Proama zawiera się także Zielona Karta oraz ubezpieczenie Assistance Wypadkowy.


Sprawdź składkę OC AC w Proama
Kalkulator OC Liberty Direct

Specjalnie dla użytkowników FURORA.TV
Dodatkowe 25% zniżki na OC i AC w Axa Direct


Kalkulator OC AXA

Osobisty Doradca Proama służy pomocą w trakcie wyboru zakupu oraz trwania ubezpieczenia. Assistance Wypadkowy to działająca przez całą dobę pomoc informacyjna.

Czy można kupić ubezpieczenie OC Proama na raty?

Ubezpieczenie OC Proama, a także ubezpieczenie AC Proama można kupić na raty. Proama oferuje dwa sposoby płatności: w jednej lub dwóch ratach. Za ubezpieczenie OC AC Proama można zapłacić kartą kredytową, przelewem bądź gotówką.

Kalkulator OC Proama

Kalkulator OC Proama jest bardzo wygodny w obsłudze. Wyliczenie składki OC Proama czy składki AC Proama zajmuje nie więcej niż 2 minuty. W razie problemów można skorzystać z praktycznych podpowiedzi. 

Licznik OC Proama oceniamy bardzo dobrze, jest to jeden z wygodniejszych narzędzi typu kalkulator OC, z jakich przyszło nam korzystać. Jedyna niedogodność jest taka, że jeśli na początku zdecydowaliśmy się na obliczanie tylko składki OC Proama, to by poznać ceny Autocasco Proama musimy się jeszcze trochę naklikać.

Do ubezpieczenia OC Proama można dokupić następujące dodatkowe ubezpieczenia:

- Ubezpieczenie Super Assistance Proama: zapewnia pomoc w razie wypadku, awarii lub kradzieży samochodu. W ramach tego ubezpieczenia Proama zapewnia samochód zastępczy, dostarczenie paliwa w razie jego braku czy pomoc w sytuacjach takich jak zatrzaśnięcie kluczyków lub zatankowanie niewłaściwego paliwa. Niezwykle szeroki zakres ubezpieczenia Super Assistance Proama sprawia, że ubezpieczony otrzyma pomoc w praktycznie każdej sytuacji – jak zapewnia ubezpieczyciel na swojej stronie internetowej. Ubezpieczenie chroni na terenie Polski oraz większości państw europejskich.

- NNW Komunikacyjne Proama: przedmiotem tego ubezpieczenia jest zdrowie i życie pasażerów i kierowcy w sytuacjach związanych z użytkowaniem pojazdu. Suma ubezpieczenia NNW Proama wynosi 20 000 zł na osobę. Ubezpieczenie obowiązuje w Polsce oraz większości państw europejskich.

- Ubezpieczenie od Utraty Pracy Proama: w ramach tego ubezpieczenia Proama pokryje koszty eksploatacji ubezpieczonego samochodu w przypadku utraty pracę lub umożliwi wypłatę jednorazowego świadczenia z tytułu wystąpienia całkowitej i trwałej niezdolności do pracy.

- Ubezpieczenie Ochrony Prawnej: w ramach tego ubezpieczenia Proama pokrywa koszty związane z postępowaniem sądowym w razie uczestnictwa w wypadku. Suma ubezpieczenia wynosi 10 000 zł. Ubezpieczenie to gwarantuje także dostęp do Telefonicznej Asysty Prawnej, udzielającej pomocy informacyjnej oraz np. wzorów pism.

Pakiet OC AC Proama

Ubezpieczenie Autocasco Proama można kupić nawet z 70% zniżką – jeśli w innych towarzystwach ma się 60% zniżki. W pakiecie z ubezpieczeniem Autocasco Proama otrzymuje się ubezpieczenie OC Proama, ubezpieczenie Assistance Wypadkowy oraz Zieloną Kartę, a także wsparcie Osobistego Doradcy.

Do zalet Proama AC należy niewątpliwie możliwość elastycznego określenia udziału w szkodzie: na poziomie 0 zł, 500 zł, 1 000 zł lub 2 000 zł. Ponadto istnieje możliwość dopasowania AC Proama do swoich potrzeb, co gwarantuje atrakcyjne ceny AC Proama.

Ubezpieczenie Autocasco Proama można kupić w jednym z 3 wariantów: Casco ASO, Casco Komfortowy oraz Casco Optymalny. Każdy z nich jest ubezpieczeniem typu All risk (od wszytkich ryzyk), różnią się jedynie między innymi sposobami rozliczenia szkody.

Przykładowe składki OC AC Proama

Skorzystaliśmy z narzędzia, jakim jest kalkulator OC Proama i obliczyliśmy ceny OC Proama dla przykładowego kierowcy. Wychodzi na to, że Proama faktycznie promuje doświadczonych kierowców – OC dla tego młodego posiadacza Corsy jest stosunkowo drogie.

Dwudziestosiedmioletni prawnik i kawaler z Piły, cieszący się 30% zniżką na OC zapłaci za ubezpieczenie OC dla Opla Corsa D 1.2 Cosmo z  2007 roku napędzanego benzyną 949,66 zł. Jeśli zechce zapłacić za OC Proama na dwie raty, będzie go to kosztować już znacznie więcej: 1 117,28 zł

Jeśli nasz kierowca będzie chciał nabyć OC AC dla Opla Corsy, zapłaci 2 140,36 zł - oczywiście, jeśli zapłaci za ubezpieczenie w jednej racie. Jeśli kupi OC AC Proama na dwie raty, zapłaci znacznie więcej - 2 518,16 zł.

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC PZU
brak komentarzy
Aktualności
Ile naprawdę można zaoszczędzić na OC i AC - 400 zł czy 4 000 zł?
5 komentarze

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.