x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

LEAF, Micra, Note – krakowska mieszanka Nissana

20.08.2013, 21:28 przez Bogusław Korzeniowski

We wtorek 20-go sierpnia, w krakowskim salonie Nissana Japan Motors - przy ulicy Powstańców Śląskich - odbyła się mała uroczystość: prezentacja trzech nowych modeli.

Właściwie to uroczystość była bardzo duża, ale okres wakacyjny sprawił, że nie można było nadać jej właściwej rangi i połączono ją z prezentacją handlową.

Tą wielką imprezą była prezentacja Nissana LEAF i oficjalne otwarcie drugiego w Polsce punktu sprzedaży tego elektrycznego modelu. Ponieważ jednak okres wakacyjny jest zawsze dość problematyczny w związku z wyjazdami wielu osób, to ogólnopolskie wydarzenie połączono z bardziej lokalną premierą nowych modeli. Stąd też zamiast stojącego na zaszczytnym miejscu LEAFa, po wejściu do salonu dostrzegliśmy aż trzy zakryte modele. Po odpakowaniu tych „samochodowych czekoladek” okazało, że ukryte modele to Micra, Note i oczywiście LEAF.

Najlepsze zaś jest to, że gdy zaproszeni goście zaczęli oglądać nowe modele, największe oblężenie przeżywał nie super nowatorski LEAF, ale samochód jak najbardziej handlowy Nissan Note i to on stal się gwiazdą prezentacji.

Przygotowano także niespodziankę, którą był weekend z nowym Note. Zwycięzcą losowania została pani, będąca od trzech lat właścicielem Nissana, która – jak sama powiedziała - z przyjemnością pozna nowy model.

Tak więc prezentacja, która dla dziennikarza była wydarzeniem z powodu otwarcia nowego salonu LEAF, okazała się wspaniałą premierą nowych modeli, które mają podbić serca (i kieszenie) wielu klientów. Widząc zaś zainteresowanie modelem Note, można przypuszczać, że będzie to prawdziwy hit handlowy w ofercie Nissana.

RED.

Z dziennikarskiego obowiązku podajemy także, ze dla osób, które w najbliższym czasie kupią nowe modele w firmie Japan Motors przygotowano atrakcyjne upusty rabatowe i dwa przeglądy gratis.

Podobne artykuły

Premiery
Nissan LEAF – elektryczny przełom
brak komentarzy
Aktualności
Nowy Nissan Leaf
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.