x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Regionalny Finał GT Academy

29.08.2013, 21:37 przez Bogusław Korzeniowski

W eliminacjach wzięło udział ponad 765 000 osób z 18 krajów europejskich uczestniczących w projekcie GT Academy (więcej o projekcie przeczytasz w tekście Z wirtualnych wyścigów do rzeczywistości) 

Na całym świecie ponad 1,3 mln osób pobrało specjalną demonstracyjną wersję gry Gran Turismo®6 z wyjątkowo realistycznie odwzorowanym torem Silverstone oraz samochodami Nissan 370Z i Nissan LEAF ze stuprocentowym napędem elektrycznym.

W Polsce w tym roku projekt GT Academy przyciągnął prawie 33 tysięcy uczestników, którzy wzięli udział w kwalifikacyjnej próbie czasowej online (jest to rekord w projekcie). Oprócz eliminacji w sieci zainteresowanych nie brakowało także na zawodach prowadzonych „na żywo” w sześciu największych miastach Polski: Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Katowicach.

W toku eliminacji wyłonionych zostało 4 zawodników z klasyfikacji online oraz 2 zawodników, którzy osiągnęli najlepsze czasy spośród wszystkich uczestników sesji kwalifikacyjnej „na żywo”. Reprezentowali oni nasz kraj podczas regionalnego finału w Krakowie Osoby te to:

·  Damian Lempart ze Świdnicy

·  Mateusz Mycio z Olchowy

·  Łukasz Kosal z Ogorzelca

·  Paweł Ledwoń z Opola

·  Andrzej Leśniewski z Krakowa

·  Jacek Górlicki z Szydłowc

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Z wirtualnych wyścigów do rzeczywistości
brak komentarzy
Aktualności
Zostań kierowcą wyścigowym Nissana
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.