x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Skoda Rapid Spaceback Frankfurt 2013

11.09.2013, 13:46 przez Paweł

„Po raz pierwszy jesteśmy obecni w tym najbardziej wymagającym w Europie segmencie” powiedział jeden z szefów projektu nowego modelu. I oczywiście znowu „podkręcają” wymogi..

ŠKODA Rapid Spaceback wchodzi na bardzo konkurencyjny i obszerny rynek kompaktowych hatchbacków. „To kamień milowy w historii ŠKODY” – podkreśla dr Frank Welsch, członek Zarządu ds. rozwoju technicznego ŠKODY – „Po raz pierwszy jesteśmy obecni w tym najbardziej wymagającym w Europie segmencie”.

 Tak jak i inne liderujące w swoich klasach modele marki, tak i ten hatchback prezentuje nowy wymiar przestronności: pasażerowie tylnej kanapy mają do dyspozycji rekordową ilość miejsca zarówno na kolana, jak i głowy. Także pod względem pojemności bagażnika, Spaceback prezentuje najwyższe standardy, zapewniając od 415 do 1380 litrów pojemności (po złożeniu tylnych foteli).

 Mocną stroną nowego Rapida Spaceback jest jego wygląd. Zaprojektowano go tak, by zachwycił kombinacją ponadczasowego, eleganckiego designu zgodnego z najnowszymi trendami stylistycznymi marki, z silnie indywidualnym, dynamicznym stylem.

BK -Frankfurt

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC Aviva
brak komentarzy
Testy samochodów
Skoda Rapid kontra Citroen C-Elysee, kto jest lepszy?
1 komentarz

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.