x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Skoda Yeti - dwa oblicza

11.09.2013, 13:52 przez Paweł

Drugą gwiazdą stoiska ŠKODY na Targach Samochodowych we Frankfurcie jest oprócz nowego Rapida hatchback’a, odświeżona ŠKODA Yeti.

Od teraz pod tą nazwą będą kryły się dwa, odmienne w charakterze samochody: jeden został lepiej dopasowany do dynamicznego życia w dużym mieście, podczas gdy drugi, Yeti Outdoor jest jego nieustraszonym odpowiednikiem, gotowym do wypraw w teren.

 Obydwie wersje bazują na zmodernizowanym projekcie nadwozia, nawiązującym do najnowszych trendów marki, zyskując bardziej wyraziste linie, podkreślające precyzję wykonania i nowoczesność zastosowanych technologii. Między sobą różnią się wyraźnie charakterem wykończenia: wersja „miejska” ma zderzaki i boczne elementy ochronne pokryte lakierem w kolorze nadwozia, a w wersji Outdoor wykonano je z wytrzymałego, twardego plastiku.

ŠKODA Yeti to samochód, który świetnie radzi sobie nie tylko w salonach sprzedaży, ale i na ruchliwych drogach i wymagających terenowych traktach” – zauważa Werner Eichhorn, członek Zarządu ŠKODY do spraw sprzedaży i marketingu  „W swojej nowej formie Yeti jest teraz jeszcze bardziej wszechstronne i atrakcyjne.” Dzięki tak radykalnemu poszerzeniu możliwości indywidualizacji, Yeti będzie mogło teraz jeszcze lepiej trafiać w gusta i potrzeby poszczególnych osób.

BK- Frankfurt

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC Link4
brak komentarzy
Aktualności
Skoda Yeti najbardziej bezawaryjna
1 komentarz

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.