x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ubezpieczenie OC YCD Ergo Hestia

24.09.2013, 14:37 przez marta

Ubezpieczenie OC You Can Drive, zostało przygotowane przez Ergo Hestia specjalnie z myślą o młodych kierowcach. Jeśli zatem masz mniej niż 30 lat, nie masz dużej zniżki OC i już powoli tracisz nadzieję na tanie OC – koniecznie sprawdź składki OC You Can Drive.


Specjalnie dla użytkowników FURORA.TV
Ubezpieczenie OC od 313 zł na rok! 

Kalkulator OC AXA

Ubezpieczenie OC You Can Drive zostało skonstruowane z myślą o młodych kierowcach. Dlatego warto, jeśli ma się mniej niż 30 lat – bo to warunek konieczny by kupić You Can Drive OC – i szuka się taniego OC, warto zapoznać się z ofertą You Can Drive Ergo Hestia. Ubezpieczenie OC You Can Drive można kupić jako samodzielny produkt, a można stworzyć pakiet ubezpieczeń razem z AC You Can Drive.

Czy można kupić ubezpieczenie OC You Can Drive na raty?

Tak, za ubezpieczenie OC You Can Drive można zapłacić na raty. Możliwe jest nawet rozłożenie płatności za OC na 12 rat.

Kalkulator OC You Can Drive

Kalkulator OC You Can Drive Ergo Hestia to niezwykle wygodne i intuicyjne narzędzie. Pozwala obliczyć wysokość składki OC You Can Drive oraz AC You Can Drive oraz innych ubezpieczeń komunikacyjnych YCD w mniej niż 2 minuty. Dzieje się tak dlatego, ponieważ narzędzie, jakim jest kalkulator OC You Can Drive ma wiele opcji wpisanych domyślnie i jest bardzo ergonomicznie skonstruowany. Wszystkie pola formularza są jasne i przejrzyste i jest ich niewiele. Choć w kalkulatorze znajduje się miejsce na podanie numeru telefonu, nie trzeba go wpisywać, by poznać wysokość składki OC.

Trzeba jednak pamiętać, by z boku sprawdzić, czy wszystkie opcje założone domyślnie są zgodne ze stanem faktycznym, bo wypływa to na wysokość składki OC You Can Drive. Ale nie stanowi to problemu, kalkulator You Can Drive w wygodny acz nie nachalny sposób o tym przypomina, a edytowanie założeń jest wyjątkowo proste.

Po wykonaniu kalkulacji, narzędzie pozwala na wygodne przeliczanie ceny ubezpieczenia You Can Drive w zależności od płatności w jednej racie czy nawet w 12 ratach, od razu wyliczając też różnicę w cenie. Bardzo wygodne.

Inne ubezpieczenia komunikacyjne You Can Drive

You Can Drive to kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa, dlatego też prócz OC You Can Drive oferuje także inne ubezpieczenia komunikacyjne. Oto one:

Ubezpieczenie AC You Can Drive: ochrona ubezpieczeniowa obejmuje samochód oraz jego wyposażenie, a są one chronione przed utratą, zniszczeniem lub uszkodzeniem na skutek zderzenia z innym pojazdem, zderzenia z osobami, zwierzętami lub przedmiotami pochodzącymi z zewnątrz samochodu, uszkodzenia samochodu przez osoby trzecie, a także na skutek pożaru, wybuchu, zatopienia oraz nagłego działania innych sił przyrody. Jeśli chcemy, by samochód był chroniony także przed kradzieżą, musimy opłacić dodatkową składkę oraz mieć w samochodzie zainstalowane urządzenie zabezpieczające przed kradzieżą.

Ubezpieczenie Minicasco: to ciekawa alternatywa dla autocasco. Tańsza i obejmuje ochroną pojazd wraz z wyposażeniem w dokładnie takim samym zakresie jak Autocasco You Can Drive. Różnica polega na tym, że odszkodowanie wypłacane jest jedynie wtedy, gdy wystąpi szkoda całkowita tzn. kradzież samochodu lub uszkodzenia przekraczające 70% jego wartości rynkowej. Ubezpieczenie to można dokupić do ubezpieczenia OC YCD.

Ubezpieczenie You Can Drive Auto Pomoc Basic: obejmuje organizację i pokrycie kosztów holowania samochodu jeżeli został on uszkodzony w następstwie kolizji z innym pojazdem.

Ubezpieczenie You Can Drive Auto Pomoc – Standard Polska: obejmuje organizację i pokrycie kosztów naprawy samochodu w miejscu awarii lub koszty jego holowania. Dodatkowo, w przypadku innych zdarzeń niż awaria lub unieruchomienie mogą być pokryte koszty parkingu strzeżonego.

Ubezpieczenie You Can Drive Auto Pomoc – Standard Europa: obejmuje organizację i pokrycie kosztów naprawy samochodu w miejscu awarii lub koszty jego holowania. Dodatkowo w przypadku innych zdarzeń niż awaria lub unieruchomienie mogą być pokryte koszty parkingu strzeżonego.

Ubezpieczenie Auto Pomoc – Premium: obejmuje organizację i pokrycie kosztów naprawy samochodu w miejscu awarii lub koszty jego holowania. Dodatkowo zapewnia m.in. pokrycie kosztów pobytu w hotelu lub transportu do miejsca docelowego podróży lub mi ejsca zamieszkania.

Ubezpieczenie YCD Samochód zastępczy: obejmuje organizację i pokrycie niezbędnych kosztów związanych z wynajmem pojazdu zastępczego na maksymalnie 3 dni.

Ubezpieczenie YCD NNW kierowcy i pasażerów - następstwa nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów samochodu wymienionego w umowie ubezpieczenia, wynikające z używania tego samochodu, powstałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub za granicą. Możliwe jest także zakupienie ubezpieczenia obejmującego ochroną jedynie kierowcę.

Ubezpieczenie Bagażu You Can Drive: Bagaż przewożony w samochodzie jest ubezpieczony od uszkodzenia lub całkowitego zniszczenia wskutek następujących zdarzeń: uszkodzenia samochodu spowodowanego zderzeniem się pojazdów, uszkodzenia samochodu spowodowanego zderzeniem z osobami, zwierzętami lub przedmiotami z zewnątrz samochodu oraz pożaru, wybuchu, zatopienia oraz nagłego działania innych sił przyrody.

Ubezpieczenie Auto Szyby You Can Drive: Naprawa lub wymiana uszkodzonej szyby w ubezpieczonym samochodzie.

Przykładowe składki OC AC You Can Drive

Korzystając z narzędzia, jakim jest wygodny kalkulator OC You Can Drive, obliczyliśmy składki OC YCD dla przykładowego kierowcy. Jest nim dwudziestosiedmioletni kawaler z Piły, chcący kupić OC dla Opla Corsa 1.2 z 2007 roku. Nasz kierowca posiada prawo jazdy od 2009 roku, a jego auto rocznie przejeżdża nie więcej niż 60 000 km. Założyliśmy udział własny w szkodach kradzieżowych z AC w wysokości 10%. Za OC You Can Drive nasz kierowca zapłaci 350 zł; za pakiet OC i AC You Can Drive: 1 024 zł – oba płatne w jednej racie. Jeśli zechce kupić OC You Can Drive na 2 raty, zapłaci 376 zł; a za OC i AC You Can Drive na 2 raty – 1 100 zł. Jeśli mieszkaniec Piły zechce zapłacić za You Can Drive OC i AC na 12 rat, będzie go to kosztować 1 188 zł, a jeśli na 4 raty – 1 144 zł.

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC Axa Direct
brak komentarzy
Aktualności
Ile naprawdę można zaoszczędzić na OC i AC - 400 zł czy 4 000 zł?
5 komentarze

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.