x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ubezpieczenie OC Generali

08.10.2013, 16:49 przez marta

Ubezpieczenia komunikacyjne Generali to pełen zakres ochrony – OC Generali, AC Generali oraz inne ubezpieczenia, chroniące przed finansowymi skutkami nieprzewidzianych sytuacji na drodze i nie tylko.


Specjalnie dla użytkowników FURORA.TV
Ubezpieczenie OC od 313 zł na rok! 

Kalkulator OC AXA

Generali sprzedaje swoje produkty tradycyjnie – przez sieć agentów oraz w systemie direct – przez Internet i telefon, udostępniając kalkulator OC Generali. To, co wyróżnia ofertę Generali, to unikalna na rynku suma ubezpieczenia AC – w przypadku szkody całkowitej, ubezpieczyciel wypłaca do 110% wartości samochodu. Takiej oferty nie ma w żadnym innym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Kupując ubezpieczenie OC Generali jako kontynuację, można liczyć na dodatkowe zniżki. Aktualnie, w promocji przy zakupie Generali OC, można kupić ubezpieczenie bagażu za 1 zł. Bagaż ubezpieczony jest od zniszczenia w wyniku wypadku do kwoty 2 000 zł. Zielona Karta dodawana jest gratis.

Czy można kupić ubezpieczenie OC Generali na raty?

Tak, Generali umożliwia rozłożenie płatności za polisę komunikacyjną na raty. Można zapłacić w jednej lub w dwóch ratach. Oczywiście, należy liczyć się ze wzrostem ceny ubezpieczenia Generali w przypadku rozłożenia płatności na raty.

Kalkulator OC Generali

Generali udostępnia kalkulator OC, którym można samodzielnie obliczyć ceny ubezpieczenia samochodu w Generali. Narzędzie jest wygodne, a sam proces kalkulacji zajmuje nie więcej niż 2 minuty, mimo tego, że kalkulator OC Generali wymaga podania dość szczegółowych danych, na przykład na temat przebiegu ubezpieczenia – w przypadku ubezpieczenia OC wymagana jest historia do 6 lat wstecz. Jednak mimo tego, kalkulator OC Generali oceniamy pozytywnie. Obliczanie składki jest szybkie, przy każdym pytaniu można kliknąć w opcję w wyjaśnieniem, a po obliczeniu narzędzie wyświetla od razy ceny w przypadku zakupu na raty i do tego podaje oszczędność związaną z płatnością jednorazową.

Przykładowe ceny OC AC Generali

Skorzystaliśmy z narzędzia, jakim jest kalkulator OC Generali, by obliczyć ceny ubezpieczenia dla przykładowego kierowcy. Jest nim trzydziestoletnia, zamężna mieszkanka Czechowic Dziedzic, posiadająca prawo jazdy od 10 lat i ciesząca się 60% zniżką na ubezpieczenia komunikacyjne. Kobieta chce kupić OC Generali dla Forda Fiesta 1.4 Trend z 2010 roku, który ma na liczniku 45 000 km. Cena OC Generali przy płatności jednorazowej to 419 zł. Jeśli rozłożyć płatność za OC Generali na 2 raty, wtedy koszt łączny wyniesie 448 zł. Cena ubezpieczenia AC Generali dla Forda Fiesta przy płatności jednorazowej wyniesie 875 zł. Jeśli chcieć zapłacić w dwóch ratach, koszt się zwiększy do 963 zł.

Inne ubezpieczenia komunikacyjne Generali

Ubezpieczenie Autocasco Generali – oferowane jest w formule „All risks”. Znaczy to, że oferowana ochrona jest w możliwie najszerszym zakresie. Do Generali AC można dokupić szeroki wachlarz ubezpieczeń dodatkowych, dzięki czemu ochrona jest kompleksowa i całkowicie dopasowana do naszych realnych potrzeb. W standardzie AC jest ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego – do wartości 1 000 zł; brak redukcji sumy ubezpieczenia, utrzymanie stałej sumy ubezpieczenia z dnia zawarcia polisy oraz ubezpieczenie bagażu podróżnego. To, co wyróżnia AC Generali to 110% sumy ubezpieczenia, które jest wypłacane w przypadku całkowitego zniszczenia i kradzieży pojazdu. Opcja ta ma zrekompensować dodatkowe koszty związane z zakupem pojazdu. Jest to unikalna oferta na polskim rynku.

Ubezpieczenie Assistance Generali – dostępne jest w trzech wariantach do wyboru: Standard, Komfort oraz Lux. Warto wiedzieć, że Generali oferuje najszerszy na polskim rynku zakres assistance w swoich rozbudowanych opcjach – jak zapewnia na swojej stronie internetowej. Jednocześnie przy zakupie wraz z ubezpieczeniem OC czy AC, cena pozostaje atrakcyjna.

Ubezpieczenie NNW – to wysokie sumy ubezpieczenia i korzystne ceny. Kupując NNW Generali można wybierać spośród kilku wariantów ubezpieczenia i sumy ubezpieczenia od 3 000 do 100 000 zł.

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej - zapewnia wsparcie w obronie prawnych interesów kierowcy lub właściciela pojazdu w zdarzeniach związanych z użytkowaniem pojazdu. Ubezpieczenie pomoże w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych oraz odpieraniu roszczeń osób trzecich. Ochrona gwarantowana jest zarówno w postępowaniu cywilnym jak i prawnym. Proponowane sumy ubezpieczenia o 25 000 oraz 50 000 zł. Można kupić ochronę prawną właściciela pojazdu praz właściciela pojazdu oraz umów.

Ubezpieczenie Autoszyby - gwarantuje organizację i pokrycie kosztów naprawy uszkodzonej szyby oraz koszt wymiany szyby. Ubezpieczenie przeznaczone jest dla klientów, którzy posiadają w Generali ubezpieczenie w zakresie OC i/lub AC. Sumę ubezpieczenia można wybierać w zakresie od 3 000 zł do 6 000 zł. 

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC Proama
brak komentarzy
Finanse
Ubezpieczenie OC Aviva
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.