x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ubezpieczenie OC Uniqa

16.10.2013, 15:42 przez marta

Ubezpieczenia komunikacyjne Uniqa sprzedawane są pod nazwą Auto i Przestrzeń. Mają zapewnić kierowcy i pasażerom bezpieczną i wygodną podróż oraz ochronę dla samochodu. Ze względu na szeroki zakres oferty ubezpieczeń Uniqa jest to możliwe: do wyboru prócz OC Uniqa, mamy AC Uniqa, a także NNW Uniqa i inne ubezpieczenia komunikacyjne.


Specjalnie dla użytkowników FURORA.TV
Ubezpieczenie OC od 313 zł na rok! 

Kalkulator OC AXA

Kupując ubezpieczenie OC Uniqa mamy szansę na unikalną zniżkę aż do 80%. Jest ona uzależniona od m.in. od wieku i szkodowości klienta; marki, modelu i wieku pojazdu oraz zakresu ubezpieczenia (dodatkowe 10% zniżki otrzymuje się za zakup pakietu OC/AC/NNW). Do ubezpieczenia OC Uniqa dodaje gratis ubezpieczenie MINI Assistance. Zapewnia ono podstawową pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze – naprawę na miejscu zdarzenia, holowanie oraz pomoc informacyjną. Gratis do OC Uniqa dodawana jest także Zielona Karta. Dodatkowo, każdy uczestnik programu Uniqa BonusClub, który będzie mógł poszczycić się bezszkodową historią ubezpieczenia OC w Uniqa, dostanie w prezencie Gwarancję Utrzymania Ceny na OC w kolejnym roku.

Czy ubezpieczenie OC Uniqa można kupić na raty?

Tak, Uniqa daje możliwość zapłacenia za OC na raty. Trzeba jednak liczyć się, w związku z płatnością ratalną, ze wzrostem ogólnego kosztu ubezpieczenia.

Kalkulator OC Uniqa

Niestety, Uniqa nie ma internetowego narzędzia – kalkulator OC Uniqa, nie można więc samemu wyliczyć sobie swojej składki ubezpieczeniowej, tak by porównać z cenami ubezpieczeń w innych towarzystwach. Ubezpieczeń komunikacyjnych Uniqa nie da się też kupić przez Internet – jedyna droga, to kontakt z agentem ubezpieczeniowym Uniqa.

Inne ubezpieczenia komunikacyjne Uniqa

Prócz obowiązkowego OC Uniqa sprzedaje także inne, dobrowolne już ubezpieczenia komunikacyjne. Oto ich krótka charakterystyka.

Ubezpieczenie Autocasco Uniqa – do zalet AC Uniqa należy możliwość elastycznej ochrony – także z możliwością ubezpieczenia AC All risks, a także wysokie zniżki – do 60%. Ubezpieczenie Autocasco Uniqa można nabyć w jednym trzech wariantów: MotoMini, MotoMaxi oray MotoMega. MotoMini to wariant podstawowy za niewielką składkę, w którym ochroną objęte są szkody powstałe w następstwie działania: deszczu nawalnego, gradu, huraganu, lawiny, osuwania się i zapadania ziemi, powodzi, pożaru, trąby powietrznej, trzęsienia ziemi, uderzenia pioruna, zatopienia pojazdu oraz innych sił przyrody, niż wyżej wymienione. Za dopłatą 20 % składki MotoMini wariant ten można rozszerzyć o ryzyko kradzieży oraz rabunku (rozboju) pojazdu. Assistance Standard dodawane jest gratis. MotoMaxi chroni samochód od wszystkich ryzyk (formuła All risk). To optymalny. Assistance Standard dodawane jest gratis. MotoMega to najszerszy wariant w ofercie, również zbudowany według formuły All risk i zawierający w cenie szereg dodatkowych opcji, takich jak ochrona zniżek po szkodzie, ochrona kosztów wymiany fotelika czy kosztów wymiany uszkodzonych zamków i kluczyka. Ochroną obejmuje także koła samochodu - w ramach opcji AutoKoło dostaniesz odszkodowanie za uszkodzenie części opony czy felgi na skutek kolizji z drogą. Gratis Assistance Premium.

Ubezpieczenie NNW Uniqa - zapewnia wypłatę świadczenia na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu i na wypadek śmierci. W zależności od potrzeb można wybrać: ochronę przez całą dobę na całym świecie, ochronę w związku z wykonywaniem zawodu lub określonej działalności, ochronę w związku z wykonywaniem zawodu lub określonej działalności oraz w drodze z domu do pracy i z pracy do domu.

Ubezpieczenie AutoSzyby Uniqa - jest rozszerzeniem standardowego ubezpieczenia OC/AC. Ubezpieczeniem objęte są szyby czołowa, boczne i tylna ubezpieczonego pojazdu: osobowego, ciężarowo-osobowego, ciężarowego do 3,5 ton DMC. Ubezpieczeniu podlegają pojazdy: do 20 roku eksploatacji, zarejestrowane w RP.

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC PZU
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.