x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Suzuki przed zimą

29.10.2013, 11:19 przez marta

Przygotowania do niskich temperatur warto rozpocząć zanim spadnie pierwszy śnieg. Zlecając teraz wymianę opon lub kół, ASO Suzuki bezpłatnie wykona kontrolę samochodu oraz przyzna rabat na ewentualny serwis.

Suzuki we współpracy z firmą Shell zaprasza do akcji „Suzuki przed zimą”, która trwa od 1 listopada 2013 do 15 grudnia 2013. W czasie trwania akcji, przy zleceniu wymiany opon lub kół, dodatkowo bezpłatnie zostanie przeprowadzona kontrola pojazdu. W skład kontroli wchodzi sprawdzenie płynów eksploatacyjnych, zawieszenia, układu kierowniczego, układu hamulcowego, oświetlenia, ogrzewania i wentylacji, akumulatora oraz wycieraczek.

Na elementy objęte kontrolą, w przypadku konieczności ich wymiany przysługuje rabat w wysokości 30% na części zamienne i 15% na robociznę. Dodatkowo klient otrzymuje w prezencie bon na oryginalny filtr oleju Suzuki.

Równolegle przygotowana została specjalna oferta na zakup felg stalowych, kompletnych kół zimowych i akumulatorów Yuasa.

Szczegóły akcji „Suzuki przed zimą” dostępne są u doradcy serwisowego lub doradcy sprzedaży części. Regulamin znajduje się na stronie www.suzuki.pl

Podobne artykuły

Aktualności
Suzuki SX4 S-CROSS zdobywa 5 gwiazdek w Euro NCAP
brak komentarzy
Porady
Letnich kierowców zima zawsze zaskakuje
1 komentarz

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.