x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

W Proama taksówka alternatywą dla pojazdu zastępczego

04.11.2013, 16:35 przez marta

Proama rozszerzyła zakres świadczonych usług w ramach Super Assistance o zwrot kosztów przejazdów taksówką jako alternatywę do pojazdu zastępczego. To unikalne rozwiązanie na polskim rynku, korzystne szczególnie dla osób dojeżdżających samochodem do pracy – korzystając z taksówki nie ponoszą kosztów paliwa. 

Super Assistance stanowi dodatkowe ubezpieczenie sprzedawane w Proama z ubezpieczeniem OC posiadaczy pojazdów mechanicznych lub z Pakietami Casco. Zapewnia kierowcy i pasażerom ochronę w zakresie pomocy technicznej, informacyjnej i medycznej. Jest ona udzielana m.in. w związku z wypadkiem drogowym, awarią samochodu, jego utratą lub chorobą kierowcy albo pasażera.

- Większość polis assistance, działa tylko w określonej odległości od miejsca zamieszkania ubezpieczonego. Może ona dochodzić nawet do 50 km, co niejednokrotnie uniemożliwia nieodpłatne skorzystanie z usług pomocowych, np. w trakcie stłuczki przed domem. W ofercie Proama takiego ograniczenia nie ma i ubezpieczony otrzyma pomoc nawet tuż pod domem - wyjaśnia Łukasz Kuryłowicz, kierownik ds. ubezpieczeń komunikacyjnych w Proama.

W przypadku przewidywanego czasu naprawy auta powyżej 12 godzin, klient w ramach Super Assistance ma możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego. Idąc za rosnącymi potrzebami klientów, Proama rozszerzyła zakres usług świadczonych w ramach Super Assistance o zwrot kosztów przejazdów taksówką. Wybierając tę opcję, Proama zwróci poniesione koszty na przejazdy do 100 zł na dobę.

- Jest to elastyczne rozwiązanie skierowane przede wszystkim do grona klientów, którzy wykorzystują swoje cztery kółka przede wszystkim do dojazdów do pracy. Decydując się na tę usługę, w odróżnieniu od pojazdu zastępczego, nie ponoszą kosztów paliwa, nie muszą się również martwić np. o znalezienie miejsca parkingowego – informuje Łukasz Kuryłowicz.

Super Assistance to również m.in. pomoc serwisowa rozbudowana o usługi takie jak: dostarczenie paliwa w przypadku jego braku na drodze, otwarcie pojazdu po zatrząśnięciu w nim kluczyków, pomoc w podróży w formie: pojazdu zastępczego, zakwaterowania, zorganizowania powrotu do domu lub transportu do placówki medycznej. Ponadto świadczona pomoc, w większości przypadków, jest możliwa do uzyskania nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC Proama
brak komentarzy
Aktualności
Ile naprawdę można zaoszczędzić na OC i AC - 400 zł czy 4 000 zł?
5 komentarze

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.