x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Jeep Grand Cherokee I tytuł „Best Mid-Size SUV”

06.11.2013, 09:49 przez Bogusław Korzeniowski

Jeep Grand Cherokee został doceniony wyróżnieniem „Best Mid-Size SUV", przyznanym przy okazji corocznej edycji Middle East Motor Awards (MEMA), odbywającej się na Bliskim Wschodzie.

Jeep® Grand Cherokee, SUV-zdobywca największej, jak do tej pory ilości nagród oraz model, który zdefiniował cechy wyróżniające SUV-y klasy premium, odnotował kolejne prestiżowe wyróżnienie na swojej długiej już liście międzynarodowych nagród. Przy okazji corocznej edycji Middle East Motor Awards (MEMA), odbywającej się na Bliskim Wschodzie, zdobył tytuł „Best Mid-Size SUV".

MEMA jest najważniejszą nagrodą w kategorii motoryzacji w krajach Bliskiego Wschodu: samochody objęte tym programem są oceniane przez komisję złożoną z dziennikarzy, specjalistów z branży i opiniotwórców z danego regionu.
To prestiżowe wyróżnienie jeszcze bardziej wzmacnia pozycję Jeepa Grand Cherokee w segmencie premium samochodów typu Sport Utility Vehicle (SUV).

Nowa generacja Jeepa Grand Cherokee całkowicie przedefiniowała standard obowiązujący w tej kategorii, oferując zużycie paliwa na niskim poziomie, szeroki wybór silników, nowy design nadwozia oraz wnętrza, jeszcze doskonalszą dynamikę jazdy oraz wyposażenie technologiczne najnowszej generacji w zakresie bezpieczeństwa i „infotainment".

Kiedy marka wprowadziła na Bliskim Wschodzie Grand Cherokee MY 2011, ten flagowy model Jeepa natychmiast podbił serca klientów swoim kompaktowym i wyjątkowym designem, nasuwającym wyobrażenie o jego mocy i możliwościach rajdowych, które wyróżniają modele Jeepa. Dzięki nowym pokładom elegancji i większej mocy, nowy Jeep Grand Cherokee MY 2014 dodatkowo przyczynił się do utrwalenia tego sukcesu.

Każdy element wyposażenia z gamy Jeep Grand Cherokee wygląda teraz jeszcze bardziej prestiżowo i jest jednoznacznie rozpoznawalny jako premium. Również nagrodzone wnętrza kultowego Jeepa wyróżniają się zaawansowaną technologią oraz wysoką jakością wykończeń.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Jeep Grand Cherokee 2014: technologiczna ewolucja gatunku
brak komentarzy
Testy samochodów
Test: Jeep Grand Cherokee – witamy na podium
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.