Pionier segmentu Crossover, nowe oblicze

07.11.2013, 20:38 przez Bogusław Korzeniowski

Pionier segmentu Crossover, nowe oblicze

Dzięki sukcesowi rynkowemu szybko zaczął być naśladowany przez innych producentów.

Dziś Nissan przedstawia jego nową odsłonę. Innowacyjność i emocje to nieodłączne atrybuty marki Nissan. Dlatego nowy Qashqai został zaprezentowany w Londynie z wykorzystaniem widowiskowego, trójwymiarowego mapowania cyfrowego. Wizualizacja sylwetki nowego modelu została stworzona ze zdjęć, nadesłanych na konkurs przez 5 000 użytkowników Nissana Qashqai pierwszej generacji. W ten oto sposób świat ujrzał dziś po raz pierwszy wirtualną sylwetkę następcy pioniera segmentu crossoverów.

Nowy Qashqai w skrócie

Nissan Qashqai od dłuższego czasu pozostaje liderem rynku crossoverów, o czym świadczy liczba ponad 2 milionów egzemplarzy wyprodukowanych od 2007 roku. Qashqai jest atrakcyjny zarówno dla klientów zainteresowanych autami kompaktowymi, oferując im ciekawy styl, technologię i emocje, jak i dla tych, którzy dotychczas użytkowali większe samochody, ale planują przesiadkę do mniejszego i oszczędniejszego modelu. Zupełnie nowy Qashqai, którego sprzedaż na wybranych rynkach w rożnych częściach świata rozpocznie się  na początku 2014 roku, ma wszelkie atuty, aby umocnić swój status lidera w segmencie crossoverów.

Głównymi zaletami nowego Nissana Qashqai są innowacyjne technologie, nowoczesna stylistyka crossovera drugiej generacji i jeszcze lepsza dynamika. Nowy Qashqai jest o 49 mm dłuższy oraz minimalnie niższy i szerszy od swojego poprzednika, co podkreśla smukłość i elegancję sylwetki przy zachowaniu stylu crossovera, kompaktowych wymiarów i podwyższonej pozycji za kierownicą. Wyraziste detale, jak na przykład oryginalnie przetłoczona pokrywa silnika, dodają prestiżu, nie zmieniając przy tym charakterystycznej estetyki modelu Qashqai.

czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.