x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Niemieccy kierowcy najbardziej ufają Audi

12.11.2013, 21:04 przez Bogusław Korzeniowski

Audi to ulubiona i ciesząca się największym zaufaniem marka wśród niemieckich kierowców.

To wniosek wypływający z reprezentatywnego badania ankietowego firmy demoskopowej TNS Emnid przeprowadzonego dla stowarzyszenia czołowych niemieckich agencji marketingowych (GPRA). Wskaźnik ten odzwierciedla nastawienie konsumentów do przedsiębiorstw ośmiu wiodących gałęzi gospodarki Niemiec. W branży motoryzacyjnej, 85 procent ankietowanych wyraziło swoje nieograniczone zaufanie do Audi.

„Zaufanie jest dla marki najtwardszą walutąi podstawą sukcesu“ – stwierdził Rupert Stadler, prezes zarządu Audi AG. „Dlatego taki dowód zaufania konsumentów postrzegamy jako potwierdzenie słuszności kierunku naszej strategii i uznanie dla codziennego trudu całej drużyny Audi.“

Badania dotyczące wskaźnika zaufania GPRA przeprowadzane są przez TNS Emniddwa razy w roku,  już od 2009.  W ostatnim badaniu, instytut badał zaufanie klientów do marek i produktów w pięciu różnych kategoriach – począwszy od jakości produktu, przez podejście do klienta aż po świadomość odpowiedzialności społecznej danego przedsiębiorstwa. Z różnych gałęzi gospodarki, branża motoryzacyjna tradycyjnie cieszy się największym zaufaniem Niemców.

()

Podobne artykuły

Aktualności
Audi na piedestale...
brak komentarzy
Porady
Audi A3 8P – jakie opony pasują do tego auta?
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.