x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

A8 Audi Exclusive Concept

14.11.2013, 17:55 przez Bogusław Korzeniowski

Audi przedstawia ekskluzywną, krótką serię swojego flagowego samochodu. A8 Audiexclusive concept z silnikiem W12 (500 KM/368 kW) będzie produkowane w zakładach quattro GmbH w Neckarsulm. Ograniczona do 50 egzemplarzy seria tego modelu, z taśm montażowych zacznie zjeżdżać w marcu 2014 roku.

Nawet standardowa wersja flagowego modelu Audi – A8, imponuje najwyższym standardem wykonania. Kunszt wykończenia przedziału pasażerskiego jest wyczuwalny za pomocą wszystkich pięciu zmysłów. Wprowadzając na rynek model A8 Audi exclusive concept z silnikiem W12 i z przedłużonym nadwoziem, marka czyni znaczący krok naprzód.

A8 Audi Exclusive Concept ma wyjątkowo wytworne wnętrze. Wykorzystano w nim skórę anilinową w kolorze Agatha cognac, dostarczaną przez PoltronaFrau -  firmę meblarską o bogatej tradycji. Skóra ta charakteryzuje się szczególną miękkością i naturalnym wyglądem. Centralną część siedzeń zdobi stebnowanie o kształcie diamentów. Inkrustacje wykonano z drewna oliwkowego w naturalnym szaro brązowym kolorze. Ich odcień harmonizuje z granitowo-szarymi lamówkami, szwami i elementami dekoracyjnymi siedzeń. Ten sam granitowo-szary odcień widoczny jest na pokrytej skórą Fainnappa kierownicy, na tapicerce górnej części drzwi oraz na górnej części deski rozdzielczej. Podsufitkę wykonano ze śnieżnobiałego materiału Alcantara. Tylna półka została pokryta tym samym materiałem w kolorze koniakowym. Dywaniki są szare.

Produkcja modelu A8 Audi exclusive concept będzie ograniczona do zaledwie 50 egzemplarzy. Na listwach progowych każdego auta wybite zostanie specjalne logo.

()

Podobne artykuły

Premiery
Nowa siła komfortu – Audi A8
brak komentarzy
Poradnik kupującego
Test: Audi A8 D4 - Okręt Flagowy
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.