SEAT Leon za 426 zł miesięcznie

05.12.2013, 16:19 przez Bogusław Korzeniowski

SEAT Leon powstał w wyniku połączenia hiszpańskich emocji – niepowtarzalna, dynamiczna stylistyka i osiągi – oraz niemieckiej inżynierii – zaawansowane technologie, nowoczesne jednostki napędowe i jakość. Kompakt jest obecnie dostępny w wersjach 3 i 5-drzwiowej. W 2014 r. do sprzedaży w Polsce trafi wersja kombi (ST).

SEAT Leon w AutoKredycie

Tylko do końca grudnia br. SEAT Leon jest dostępny już od 426 zł (wersja 3-drzwiowa) lub od 443 zł miesięcznie w ramach AutoKredytu w Volkswagen Bank Polska. Jest to rozwiązanie finansowe, które zapewnia bardzo niską miesięczną ratę oraz możliwość komfortowej wymiany auta na nowe. Właściciel korzysta z samochodu przez 3 lub 4 lata, a miesiąc przed zakończeniem umowy może wybrać jedną z trzech form jej zakończenia: zwrot pojazdu z możliwością podpisania kolejnej umowy kredytowej i wymiany auta na nowe, spłatę w ratach lub spłatę jednorazową. W przypadku zwrotu samochodu, jego odkup gwarantuje Volkswagen Bank. Kredyt posiada atrakcyjne oprocentowanie 0%. Co istotne, klienci zainteresowani zakupem nowego SEAT-a w AutoKredycie nie muszą posiadać wkładu własnego.

Dzięki ścisłemu powiązaniu finansowania samochodu z jego wartością rezydualną, właściciel spłaca tylko kwotę, jaką auto traci na wartości w okresie kredytowania. W efekcie miesięczna rata może być nawet o połowę niższa, niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań kredytowych. W krajach Europy Zachodniej to rozwiązanie cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest to przyszłość rynku finansowania samochodów również w Polsce – mówi Michał Dyc, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Współpracy z Dealerami w Volkswagen Bank Polska S.A.

Inne możliwości sfinansowania SEAT-a Leona

Klienci, którzy są zainteresowani długookresowym kredytem ratalnym mogą sfinansować SEAT-a Leona w Kredycie 0%. Dla wszystkich okresów finansowania (od 12 do 60 miesięcy) oprocentowanie kredytu wynosi 0%. Kredyt dostępny jest z wkładem własnym już od 0%. Prowizja bankowa także wynosi 0%.

czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.