x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Umiesz jeździć na nartach? Wygraj samochód Kia

11.12.2013, 15:47 przez Bogusław Korzeniowski

Umiesz jeździć na nartach? Chcesz stanąć do rywalizacji z innymi zawodnikami? Masz zatem szansę wygrać samochód marki Kia! Taką bowiem nagrodę przewidzieli organizatorzy Pucharu Zakopanego - imprezy, która po latach wraca pod Giewont.

W sezonie zimowym 2013/2014 reaktywowane zostaną w Zakopanem zawody o Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim. Koordynatorem zawodów jest Biuro Promocji Zakopanego, organizatorem poszczególnych edycji są zakopiańskie stacje narciarskie: Polana Szymoszkowa, Harenda, Nosal oraz PKL - Kasprowy Wierch a partnerem strategicznym wydarzenia została Kia Motors Polska we współpracy ze swoim dealerem – firmą Wadowski .

W zawodach będzie mógł wziąć udział każdy pełnoletni narciarz. Na każdej z 4 stacji, które porozumiały się z Biurem Promocji, rozegrane zostaną zawody narciarskie. Pierwsze zawody Pucharu Zakopanego zostaną rozegrane już 14 grudnia 2013 na Polanie Szymoszkowej a wielki finał imprezy nastąpi 2 marca na Kasprowym Wierchu.

Każdy narciarz ma szanse wygrać nagrodę specjalną - wystarczy, że wystartuje we wszystkich czterech edycjach Pucharu Zakopanego i zdobędzie największą liczbę punktów w swojej kategorii wiekowej. Spośród zawodników, którzy zdobyli Puchar Zakopanego w swojej grupie wiekowej w łącznej punktacji po czterech edycjach, zostanie rozegrana piąta konkurencja - konkurs wiedzy "Narciarstwo alpejskie w historii Zakopanego",  w której zwycięzca otrzyma nagrodę specjalną ufundowaną przez  Kia Motors Polska – samochód osobowy Kia Rio. Dodatkowo zostaną również przygotowane pytania o marce Kia.

Harmonogram Pucharu Zakopanego 2013/2014

14 grudnia 2013 (sobota)  - Polana Szymoszkowa)

12 stycznia 2014 (niedziela) - Harenda

9 lutego 2014 (niedziela) - Nosal

2 marca 2014 (niedziela)  - Kasprowy Wierch

Kia Motors Polska wraz z Biurem Promocji Zakopanego zaprasza wszystkich pełnoletnich narciarzy do udziału w tych wyjątkowych zawodach, które rozpoczną się już w najbliższy weekend. 

Podobne artykuły

Poradnik kupującego
Kia Sportage II - typowe usterki
brak komentarzy
Poradnik kupującego
Kia Picanto - typowe awarie i usterki
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.