x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Novak Djokovic nowym ambasadorem Peugeot

08.01.2014, 20:12 przez Bogusław Korzeniowski

Decyzja ta potwierdza i umacnia strategię prowadzoną przez Peugeot w dziedzinie tenisa, i to w jubileuszowym roku 30-lecia współpracy z turniejem Roland Garros – French Open.

Współpraca na skalę międzynarodową

O podjęciu współpracy zadecydowała światowa sława Novaka Djokovica, a w szczególności jego popularność w Chinach, które są największym rynkiem samochodowym na świecie.

Tenis jest jedną z dziedzin, w którą PEUGEOT angażował się od bardzo dawna, o czym świadczy 30-lecie współpracy pomiędzy marką a turniejem Roland Garros – French Open.

Podpisana z Novakiem Djokovicem trzyletnia umowa o współpracy pozwala na wykorzystywanie jego wizerunku przez wszystkie piony marki, we wszystkich mediach i na całym świecie. Logo PEUGEOT pojawi się na lewym rękawie koszulki noszonej przez Novaka Djokovica podczas wszystkich turniejów, w których weźmie udział.

Osobowość zgodna z wartościami marki

Wybór Novaka Djokovica na ambasadora marki był oczywisty. Numer 2 światowego tenisa jest uosobieniem wartości PEUGEOT: Wysokich wymagań , Stylu i Emocji.

Novak Djokovic oświadczył: „Cieszę się, że mogę reprezentować sławną i znaną na całym świecie francuską markę, mającą ponad 200-letnie doświadczenie w produkcji samochodów. W moich oczach PEUGEOT jest uosobieniem francuskiej elegancji, wyrafinowania oraz pewnego stylu życia.”
Novak Djokovic rozpocznie swój sezon podczas turnieju Australian Open 13 stycznia 2014.

Chcesz poznać Novak Djokovic – przebieg kariery w skrócie patrz dalej

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Hybryda Peugeot-Citroen odniosła sukces
brak komentarzy
Testy samochodów
Test Peugeot 3008 – prawie idealny
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.