Rekordowy wynik sprzedaży Volkswagena w Polsce

05.02.2014, 19:09 przez Bogusław Korzeniowski

Najpopularniejszym modelem marki Volkswagen w styczniu był Passat z liczbą 800 zarejestrowanych samochodów, na drugim miejscu uplasowało się Polo z łączną liczbą rejestracji 709 aut. 

„Na rekordowy wynik naszej marki miały wpływ przede wszystkim dwa czynniki: atrakcyjna oferta wyprzedażowa rocznika 2013 oraz doskonała i dobrze przygotowana paleta samochodów dla przedsiębiorców, umożliwiająca pełne odliczenie podatku VAT” – skomentował Marek Ćwiek – dyrektor handlowy marki Volkswagen. „W lutym nie będziemy zwalniać tempa. Wciąż posiadamy w ofercie samochody z rocznika 2013, dysponujemy również ofertą placową pojazdów z homologacją ciężarową, które w przypadku naszej marki cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na fakt, iż są pięciomiejscowe i nie wymagają montażu kratki.” 

Samochody z homologacją ciężarową 

Oferta samochodów marki Volkswagen, dedykowanych przedsiębiorcom, które umożliwiają pełen odpis podatku VAT jest szeroka. Taką możliwość dają: Tiguan, Touran, Passat Variant, Passat Alltrack, Sharan i Touareg. 
Najpopularniejsze specyfikacje modelu Passat Variant oraz Tiguan dostępne są od ręki, w przypadku tych modeli klient może praktycznie następnego dnia po dokonaniu zakupu wyjechać z salonu. W ograniczonej liczbie dostępne są także, z dodatkowym rabatem, samochody z ciężarową homologacją N1 wyprodukowane w minionym roku. 

Na stronie www.volkswagen.pl uruchomiona została wyszukiwarka samochodów z homologacją ciężarową, która daje przedsiębiorcom przejrzystą informację o aktualnej dostępności poszczególnych modeli. 

Wyprzedażowa oferta samochodów z roku 2013 r. 

W salonach dealerskich w ograniczonej liczbie dostępne są niektóre osobowe modele marki z 2013 roku. Rabaty sięgają aż 17.000 zł. W ramach wyprzedaży Golf Hatchback jest tańszy o 5 000 zł brutto, Tiguan o 16 000 zł brutto, a Passat nawet o 17 000 zł brutto. 

Zmiany w cennikach i nowa oferta finansowania zakupu 

W lutym cenniki Golfa VII w wersjach Hatchback oraz Variant uzupełnił pakiet Business, który kosztuje 1.390 zł i zawiera: czujniki parkowania z przodu i z tyłu, system radiowy Composition Media z kolorowym ekranem dotykowym i zestawem głośnomówiącym, autoalarm oraz pakiet „czujnik deszczu”. Korzyść w przypadku Golfa Comfortline w porównaniu z zakupem tych elementów pojedynczo wynosi 3.020 zł. 

W ofercie znalazły się także specjalne modele up! i Polo w wersjach Cityline. Charakteryzują się one bogatszym wyposażeniem standardowym i atrakcyjną ceną. 

Klienci zainteresowani nowymi modelami Volkswagena mogą skorzystać także z nowej oferty finansowania zakupu, m.in. z promocyjnego pakietu ubezpieczeniowego za 3,3 procent wartości auta, czy też Kredytu Volkswagen 0%, w którym klient przy zakupie płaci 50% wartości samochodu, pozostałe 50% w 36 miesięcznych ratach bez odsetek, z prowizją 5% od kwoty kredytu (z obowiązkowym ubezpieczeniem kredytu, pakietem ubezpieczeniowym samochodu 3,3% oraz przedłużoną opieką serwisową Safe+)

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.