x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Kobiecy Samochód Roku Twojego Stylu 2013 dla Peugeot 2008

11.02.2014, 14:28 przez Bogusław Korzeniowski

Peugeot 2008 został wybrany przez jury konkursu Kobiecym Samochodem Roku 2013 miesięcznika Twój Styl w kategoriach Samochód Miejski, a także w kategorii Samochód z Wizją. Konkurs został zorganizowany przez redakcje Twojego Stylu już po raz siódmy.

Kategoria pojazdów miejskich w której jury doceniło Peugeot to od lat pole zmagań i olbrzymiej konkurencji producentów samochodów. Coraz bardziej zakorkowane ulice miast, kryteria ekonomiczne i ekologiczne przy zakupie samochodu, kierują zainteresowanie użytkowników na auta, które są wielozadaniowe i świetnie łączą zróżnicowane potrzeby. Crossover Peugeot 2008 dzięki swym kompaktowym wymiarom, i zwiększonemu prześwitowi, ale też atrakcyjnemu stylowi łączy zalety użytkowe z  satysfakcją posiadania wyróżniającego w tłumie samochodu.

Nagroda za Auto z Wizją jest z kolei dowodem uznania za nowej koncepcji ergonomii deski rozdzielczej - Peugeot i-Cockpit, która stała się już znakiem rozpoznawczym najnowszej rodziny modeli Peugeot. I-Cockpit Peugeot 2008 to: kompaktowa kierownica, zegary w polu widzenia drogi, podwyższona konsola środkowa oraz wielofunkcyjny ekran dotykowy.

Statuetki w obu kategoriach w imieniu marki odebrał Rzecznik prasowy Peugeot Polska, Tomasz Mucha, który dziękując za wyróżnienie powiedział:

Wybór Peugeot 2008 w segmencie, w którym model ten nie ma swego poprzednika świadczy o umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów i dowodem na know-how Peugeot.

Z kolei wyróżnienie za wizję jest dowodem uznania za nową ergonomie wypracowaną przez Peugeot w służbie bezpieczeństwa i przyjemności prowadzenia samochodu.

Przypomnijmy, iż to już trzecia polska nagroda dla crossovera Peugeot 2008. Wcześniej model został uhonorowany tytułem, Złotej Kierownicy Auto Świata 2013.

Model ten łączy zatem oczekiwania zarówno kobiecych jak i męskich kierowców.

()

Podobne artykuły

Porównanie OC AC
Ubezpieczenie OC AC Peugeot 207 CC
brak komentarzy
Aktualności
Peugeot 2008 - 5 gwiazdek w testach Euro NCAP
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.