Nowy Nissan Qashqai już w rękach pierwszego klienta w Polsce

28.02.2014, 18:20 przez Bogusław Korzeniowski

Nowy Nissan Qashqai, druga generacja pioniera segmentu crossoverów i jednego z dziesięciu najchętniej kupowanych w naszym kraju samochodów w ostatnich latach, już pojawia się na polskich drogach! Pierwszy zamówiony w Polsce egzemplarz został dziś wydany klientowi w salonie Japan Motors w Bielsku-Białej.

Mimo że nowy Nissan Qashqai dopiero od kilku tygodni jest obecny w salonach autoryzowanych dealerów Nissana w całej Polsce, ponad 100 klientów zdecydowało się na złożenie zamówienia jeszcze w zeszłym roku, jedynie na podstawie zdjęć w mediach i co najwyżej krótkiej statycznej prezentacji przedpremierowej u dealera. Siedem lat obecności na rynku Nissana Qashqai pierwszej generacji i ponad 2 miliony sprzedanych egzemplarzy na całym świecie - w tym ponad 1,5 mln w Europie - to najlepsza rekomendacja i zachęta do zakupu nowego modelu, nawet bez możliwości przetestowania auta podczas jazdy próbnej.

Pan Marek, emerytowany górnik z Osieka, który jako pierwszy klient w Polsce odebrał kluczyki od nowego Nissana Qashqai, praktycznie podjął decyzję o zakupie po obejrzeniu w Internecie zdjęć zakamuflowanego jeszcze, oklejonego samochodu. Jego żona, która nie była na początku przekonana do tak, według niej, pochopnego wyboru, skapitulowała zaraz po tym, jak na początku listopada Nissan w całej okazałości pokazał nowy model.

„Piękna sylwetka, pojemność bagażnika i bogate wyposażenie oczarowały nas natychmiast i 15 listopada skontaktowaliśmy się z salonem w Bielsku-Białej w celu złożenia zamówienia. Już 20 listopada spisaliśmy umowę i wpłaciliśmy zaliczkę" - powiedział pan Marek, przyznając, że nie mógł doczekać się chwili, kiedy zasiądzie za kierownicą swojego nowego Nissana Qashqai.

Co cieszy go najbardziej? „Czujniki cofania, dokupiony Pakiet Bezpieczeństwa, elektryczne, składane lusterka i system Stop/Start, którego nigdy nie miałem" - wymienia, podkreślając, że kupuje samochód przede wszystkim oczami, dopiero potem sercem i rozumem. „Dla mnie samochód wizualnie musi być bez zarzutu, tak by jego wygląd długo cieszył oko, żebym mógł nim jeździć parę lat bez konieczności wymiany. Dopiero potem sprawdzam inne parametry."

Jako prezent od Nissana, Pan Marek otrzymał pakiet stylizacyjny, składający się z chromowanych listew ozdobnych na przód, tył i boki jego nowego samochodu, a od salonu Japan Motors także ozdobne kołpaki na koła.

czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.