Lancia w Genewie

03.03.2014, 15:44 przez Bogusław Korzeniowski

Na scenę pokazu nowej kolekcji Ypsilon Elefantino 2014 marka Lancia wybrała 84.Międzynarodowy Salon Samochodowy 2014 w Genewie.

Lancia Elefantino dotrze do salonów sprzedaży już od marca bieżącego roku i dostępna będzie w trzech nowych barwach karoserii (szarozielonym Khaki Grey, błękitnym Zaffiro Blue i grafitowym Carrara Grey) w kombinacji z także trzema, ekscytującymi akcentami kolorystycznymi „Lime", „Watermelon" i „Coconut". Akcenty te wkomponowane są w plakietki „Elefantino" umieszczone na klapie tylnej, słupku środkowym oraz kołpakach kół. Dostępne są dwie opcje wykończenia kraty chłodnicy (grille), obudów lusterek zewnętrznych i kołpaków kół - fortepianowa czerń lub szary mat.

Dla nowej Lancii Ypsilon Elefantino 2014 przewidziano sześć modnych ostatnio pakietów indywidualizacji - po dwa dla każdego z trzech akcentów kolorystycznych nadwozia. Specjalne motywy graficzne na słupkach środkowych i kołpakach kół przeznaczone są: „Camouflage" dla wersji Lime, „Animalier" dla wersji Watermelon i „Pois" dla Coconut. W drugim zestawie indywidualizacyjnym „Colour Touch" obudowy lusterek zewnętrznych i kołpaki kół lakierowane są na żółto dla >Lime, na czerwono dla >Watermelon i na biało dla >Coconut.

Zachwycający pięknem wystrój wnętrza Urban Chic obejmuje nowego wzoru tapicerkę materiałową z przeszyciami i logo Ypsilon w barwie zewnętrznych akcentów kolorystycznych oraz wykończenie tablicy przyrządów i paneli drzwiowych w błyszczącej czerni lub matowego grafitu.

Kolor jest czymś więcej niż tylko estetycznym manifestem Lancii Ypsilon; to przede wszystkim integralny fragment  filozofii produktu nawiązującej do elegancji, efektownego wyglądu, unikalnego charakteru i mnóstwa pomysłów indywidualizacji pojazdu.

Gama pojazdów wraz z potencjałem indywidualizacji, od początku tak doceniana przez młodych i dynamicznych kierowców (którym marka zawdzięcza swój sukces w roku 2013) została rozszerzona jeszcze bardziej.

czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.