x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Lancia Ypsilon i wystawa „Kate Moss: The Icon”

18.03.2014, 18:02 przez Bogusław Korzeniowski

Lancia Ypsilon jest sponsorem wystawy fotograficznej  „Kate Moss: The Icon", projektu przygotowanego przez Galerię Sztuki Współczesnej ONO w Bolonii.

Wystawę można podziwiać do 1 maja br., na której prezentowanych jest 30 najsłynniejszych ujęć uwieczniających słynną modelkę, która zrewolucjonizowała kanony estetyki i styl lat dziewięćdziesiątych.

W roku, w którym obchodzi swoje czterdzieste urodziny,  piękna londyńska modelka  staje się gwiazdą w obiektywie artystów takich, jak  Albert Watson, Chris Levine, David Ross, Jurgen Ostarhild, Roxanne Lowit i Satoshi Saikusa.

Przez najbliższe dwa tygodnie, Lancia Ypsilon w wyjątkowej indywidualizacji będzie wystawiona przed Galerią: nadwozie samochodu zostało „pokryte" kilkoma słynnymi zdjęciami , które znajdują się na wystawie i „opowiadają" zarówno o karierze, jak i prywatnym życiu Kate Moss. Sugestywny i wyjątkowy „wrapping", poprzez który prezentowany samochód staje się silnym i jedynym w swoim rodzaju sposobem  komunikacji.

Samochód w tej wyjątkowej edycji oddaje hołd tej niezwykłej kobiecie, która od dwudziestu lat fascynuje i jest inspiracją dla stylistów i artystów, dyktując kierunki i trendy w modzie i zyskując przydomek „Queen of Cool".
Ten sam styl wyraża model Lancia Ypsilon, niekwestionowany „Fashion city car", który nadal zachwyca swoim charakterem i wyszukanym stylem, dzięki czemu należy do najlepiej sprzedawanych modeli we Włoszech i samochodów najczęściej wybieranych przez kobiety. 

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Testy samochodów
Test Lancia Voyager – marzenie podróżnika
brak komentarzy
Premiery
Lancia Voyager Voyager S – mieszczanin szlachcicem
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.