Suzuki SX4 S-CROSS w Ekstraklasie

24.03.2014, 20:17 przez Bogusław Korzeniowski

- Obecność Suzuki w polskim sporcie wynika bezpośrednio z motta marki: "Way of Life", która propaguje aktywny styl życia. Promocja poprzez najpopularniejszą dyscyplinę sportową w Polsce, jaką niewątpliwie jest piłka nożna, doskonale wpisuje się w filozofię Suzuki. Cieszy nas, że kluby wybrały model SX4 S-CROSS mówi Jarosław Jędrzejewski, Dyrektor Marketingu w Suzuki Motor Poland – ponieważ to wszechstronny crossover, który jest doskonałym towarzyszem aktywnych ludzi.

Umowy partnerskie realizują oddziały Suzuki Japan Motors w Bielsku-Białej i Chorzowie. Piłka nożna ma łączyć i wyzwalać pozytywne emocje. Życzymy, by właśnie takie stały się udziałem kibiców obu drużyn– dodaje Bogdan Leśniak, dyrektor Regionu Śląskiego Grupy PGD, do której należą salony Japan Motors.

Prezes TS Podbeskidzie Wojciech Borecki przyznaje, że motoryzacyjne wsparcie, jakie kluby otrzymują, pozwala im z większym spokojem myśleć o celach sportowych oraz umożliwia realizację także pozasportowych projektów. Tego samego zdania jest Donata Chruściel, dyrektor ds. marketingu i PR Ruchu Chorzów, która zdradza, że klub planuje zorganizowanie „Szkoły Bezpiecznej Jazdy Przy Cichej” oraz konkursy dla sympatyków, w których nagrodami będą przejażdżki z ulubionymi zawodnikami.

Ponadto, Suzuki Motor Poland wraz z Japan Motors wspierają także sekcję piłki ręcznej Ruchu Chorzów.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.