x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Super Assistance w Proama z jeszcze szerszym zakresem

04.04.2014, 11:10 przez marta

Aż do 400 km zwiększyła Proama limit holowania unieruchomionego pojazdu w ramach Super Assistance, jednocześnie pozostawiając cenę ubezpieczenia na niezmienionym poziomie.

Super Assistance to ubezpieczenie, dzięki któremu za  169 zł rocznie klient otrzymuje rozbudowaną pomoc serwisową, pomoc w podróży, a także wsparcie informacyjne, w tym dostęp do infolinii medycznej oraz usług tłumacza, które świadczone są w większości państw europejskich.

Od początku kwietnia br. Proama zwiększyła dostępny limit holowania pojazdu, którego naprawa na miejscu zdarzenia okaże się niemożliwa, z 200 do 400 km.

- Wierzymy, że w ten sposób zapewnimy odpowiedni poziom pomocy jak największej grupie klientów, którzy zdecydują się nabyć Super Assistance. Z naszych analiz wynika, że aż 99,50% przypadków holowania nie przekracza odległości 130 km. Chcemy jednak, by każdy ubezpieczony miał pewność, że nie poniesie dodatkowych kosztów związanych z transportem swego auta. W ramach nowego limitu praktycznie tak będzie – wyjaśnia Łukasz Kuryłowicz, kierownik ds. produktów komunikacyjnych w Proama.

Nowy limit to nie jedyna zmiana jaka została wprowadzona w ostatnim czasie. Od początku października 2013 r., Proama rozszerzyła zakres usług świadczonych w ramach Super Assistance o zwrot kosztów przejazdów taksówką. Jest to elastyczne rozwiązanie - stanowiące alternatywę do pojazdu zastępczego - skierowane przede wszystkim do grona klientów, którzy wykorzystują swoje cztery kółka przede wszystkim do dojazdów do pracy. Decydując się na tę usługę, w odróżnieniu od pojazdu zastępczego, nie ponoszą oni kosztów paliwa, nie muszą się również martwić np. o znalezienie miejsca parkingowego.
Warto również podkreślić, że Proama oferuje pomoc assistance bez wprowadzania ograniczeń kilometrowych od miejsca zamieszkania ubezpieczonego. Zatem – w przeciwieństwie do większości polis assistance - umożliwia nieodpłatne skorzystanie z usług pomocowych, np. w trakcie stłuczki przed domem.

- Pomimo, że wciąż duża część polskich kierowców, w razie wypadku lub awarii, liczy na pomoc bliskich, rośnie odsetek klientów, którzy mają świadomość potrzeby posiadania dodatkowej, bardziej kompleksowej ochrony. Większość klientów, którzy przynajmniej raz mieli okazję skorzystać z assistance, jest zadowolona z otrzymanej pomocy. W związku z tym osoby te zazwyczaj decydują się na zakup wariantu rozszerzonego. Statystyki potwierdzają, że kwota wydana na assistance zwraca się już przy pierwszym nieprzewidzianym zdarzeniu na drodze, a niewielki koszt sprawia, że jest ono ubezpieczeniem coraz częściej świadomie wybieranym przez konsumentów – dodaje Łukasz Kuryłowicz.

Super Assistance w Proama jest skierowany tylko do klientów, którzy zdecydowali się nabyć ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych lub jeden z pakietów casco.

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC Proama
brak komentarzy
Aktualności
Ile naprawdę można zaoszczędzić na OC i AC - 400 zł czy 4 000 zł?
5 komentarze

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.