SKODA dla rodziców i dzieci w podróży

23.04.2014, 14:06 przez Bogusław Korzeniowski

We współpracy z portalem Onet.pl ŠKODA zadbała o zebranie w jednym miejscu najbardziej niezbędnych wskazówek i przydatnych informacji. Na rodziców czekają na przykład artykuły, poruszające temat niezbędnych do zabrania dokumentów na wakacje, czy sugerujące odpowiednie na drogę menu dla dzieci.

Pojawią się również porady dotyczące wyposażenia samochodów, jak choćby przegląd bezpiecznych fotelików dla dzieci w różnym wieku. Oprócz warstwy tekstowej, na użytkowników serwisu będą czekać krótkie filmy video, które w przystępny sposób zaprezentują omawiane tematy.

ŠKODA, jako ekspert od motoryzacji, w ramach programu wykorzystuje także wiedzę i doświadczenie instruktorów ze SZKOŁY AUTO ŠKODA.Rodzice mogą nie tylko przeczytać porady, ale też sami zadać nurtujące ich pytania, na które eksperci udzielą wyczerpujących odpowiedzi

Sekcja „Dziecko w podróży” zaoferuje również specjalnie przygotowane materiały do pobrania, wśród których znajdą się scenariusze zabaw dla dzieci w podróży, kolekcje filmowe VOD, pakiety OnetDysk czy bajki w formie audiobooków. Dodatkowo, pojawi się możliwość otrzymywania personalizowanych pod wiek dziecka informacji i porad, przesyłanych w formie dedykowanego newslettera.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.