x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

CITROEN - meta lotna

04.06.2014, 13:20 przez Bogusław Korzeniowski

Klienci, którzy zdecydują się na zakup i odbiór nowego CITROËNA lub modelu spod znaku DS w czerwcu mogą liczyć na 10.000 PLN lotnej premii. Wyścig o premię, sygnowany nazwiskiem Rafała Majki, który zabłysnął w zakończonym właśnie Giro d’Italia zakończy się z ostatnim dniem czerwca. Gra toczy się o 300 samochodów w promocyjnych cenach!  
W ubiegły weekend zakończył się prestiżowy wyścig Giro d’Italia, w którym ambasador CITROËNA, Rafał Majka, walczył o najwyższe pozycje, finalnie zajmując doskonałe, 6. miejsce. Rafał przygotowuje się aktualnie do polskiego klasyka - 71. edycji Tour de Pologne, która ruszy już 3 sierpnia. W ramach przygotowań do startu i mocy kolarskich emocji, CITROËN i Rafał Majka proponują wyścig, w którym stawką jest do 10.000 złotych lotnej premii dotyczącej puli 300 samochodów. Ofertą objęta jest cała gama CITROËNA oraz wszystkie modele DS, a warunkiem odebrania premii odbiór samochodu jeszcze w czerwcu. Wszystkie samochody dostępne są od ręki w całej sieci sprzedaży. 

Oferta na modele z radiem i klimatyzacją w promocyjnym kredycie 50/50: 
- CITROËN C3 już od 22 750 PLN - CITROËN C3 Picasso już od 24 250 PLN - CITROËN C4 Picasso  już od 34 250 PLN - CITROËN Grand C4 Picasso już od 35 500 PLN 
Wyścig trwa również w serwisach – najszybsi klienci mogą dostać nawet 20% rabatu na usługi, części i oryginalne akcesoria. Kontrola samochodu „Wakacje” dostępna jest już za 79 złotych!
Zapraszamy do salonów i serwisów 

Podobne artykuły

Testy samochodów
Test Citroen C5 CrossTourer – fantastyczny kombi, ale terenowiec marny
brak komentarzy
Premiery
Nowe C4 Picasso - kosmiczne jaja Citroena
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.