x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

„Mercedes w parku nam nie przeszkadza”

10.06.2014, 19:35 przez Bogusław Korzeniowski

„Projekt Stacja Mercedes powstał rok temu i okazał się wielkim sukcesem” – mówi Magdalena Szuleka-Kisielewska z zespołu projektowego – „W tym roku program zapowiada się jeszcze ciekawiej. Przez trzy miesiące działalności postaramy się dostarczyć to, co latem najlepsze w mieście”. 
Na otwarcie, w sobotę o godz. 21.00, zespół Czesław Śpiewa zainauguruje artystyczno-koncertowy program Stacji. Tradycyjnie raz w tygodniu, w ramach cyklu Filmowa Mapa Świata, będą wyświetlane filmy prezentowane na festiwalach filmowych na całym świecie, spektakle teatralne wystawi Klub Komediowy Chłodna, spotkania z ciekawymi ludźmi są stałą częścią programu. Nowością będą zajęcia z jogi i pilatesu, kursy tańca oraz dancingi. Dla fanów Formuły 1 gratką będą transmisje na dużym ekranie. Stacja Mercedes jako jedyna w Polsce uzyskała licencje na publiczne odtwarzanie wyścigów. Wielkie kibicowanie rozpocznie się 22 czerwca podczas Grand Prix Austrii.
Współtwórcą programu i operatorem projektu, po raz drugi, jest Grupa Warszawa. – „Po zeszłorocznym sukcesie poprzeczka stoi wysoko, dlatego na ten sezon zaplanowaliśmy nowe działania i rozwiniętą formułę” – opowiada Karol Borkowski, manager Stacji. – „Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest przełamywanie barier, stawiamy więc duży nacisk na otwarte zajęcia sportowe, bezpłatne dla naszych gości. Będzie to m.in. joga i tai chi, skimboard w parku, czy zupełnie nowatorska forma nauki tańca, czyli poranny rave. Nowością będzie również część kulinarna, czyli śródziemnomorska kantyna, w której zjeść można będzie smacznie i zdrowo, a wszystko przygotowywane będzie w otwartej kuchni”. 

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Stacja Mercedes wśród nominowanych do European Excellence Award
brak komentarzy
Aktualności
Stacja Mercedes - pożegnanie
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.