x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Amerykańskie marzenia nad Wisłą

17.06.2014, 20:26 przez Bogusław Korzeniowski

W czerwcu marka Jeep ogłasza „American Dream" - nowy program sprzedaży modelu Cherokee, w którym łatwiej będzie spełnić marzenie o własnym Jeepie. Program ten składa się z trzech poziomów niezwykle atrakcyjnych upustów: standardowego, lojalnościowego i flotowego, wynoszących nawet do 20 947 zł.

Każdy Klient, niezależnie czy skorzysta z oferty standardowej, lojalnościowej czy flotowej ma do wyboru cztery warianty promocji:

1.    maksymalny rabat gotówkowy,

2.    rabat i trzeci rok gwarancji bez limitu kilometrów gratis,

3.    rabat i promocyjne finansowanie zakupu samochodu,

4.    rabat gotówkowy, trzeci rok gwarancji i promocyjne finansowanie.

Standardowy program sprzedaży „American Dream" jest przeznaczony dla Klientów indywidualnych i dotyczy całej gamy modelowej Cherokee tj wersji Longitude, Limited oraz Trailhawk w każdej możliwej konfiguracji napędu. Decydując się na zakup Jeepa Cherokee do końca sierpnia tego roku, można otrzymać rabat od 8748 zł do 16 948 zł - w zależności od wybranej wersji samochodu.

Przykładowo teraz w tym programie Jeep Cherokee w wersji Longitude z napędem 4x2 wyposażony w silnik MultiJet 2.0 kosztuje 131 152 zł brutto lub 133 102 zł jeśli Klient zdecyduje się na przedłużenie gwarancji do 3 lat bez limitu kilometrów.Wersja z napędem 4x4, w bogatej kompletacji Limited to koszt 163 412 zł (165 362 zł z gwarancją 3 lat bez limitu km.)

Lojalnościowy program sprzedaży jest skierowany do osób, które wcześniej nabyły inne nowe auto jednej z marek należących do Grupy FIAT-CHRYSLER. Po przedstawieniu dokumentu potwierdzającego ten fakt, Klient może skorzystać z dodatkowego upustu ponad program standardowy i wyjechać z salonu nowym Jeepem Cherokee korzystając z rabatów sięgających 17 828 zł.Lepsza od standardowej, oferta lojalnościowa dostępna jest na wersach Limited oraz Trailhawk.Przykładowo samochód Jeep Cherokee Limited z 2-litrowym dieslem z napędem 4x4 dla Klientów z rodziny Fiat - Chrysler to obecnie wydatek 161 412 zł (163 362 zł z gwarancją 3 lat bez limitu km).

Flotowy program sprzedaży oferujący dodatkowy rabat ponad poziom standardowy jest adresowany do przedsiębiorców, którzy zakupią minimum trzy egzemplarze Jeepa Cherokee i dostępny jest na całej gamie modelowej Cherokee.Przedsiębiorca decydujący się na zakup min. 3 samochodów Cherokee, za wersje Longitude 2.0 MultiJet zapłaci 129 054 zł, a za samochód z napędem 4x4 142 564 zł.

W ramach akcji promocyjnej „American Dream" marka Jeep wspólnie z Fiat Bank Polska uruchomili promocyjną ofertę finansowania nowego Jeepa Cherokee, oferując kilka wariantów finansowania samochodu w zależności od preferencji Klientów.
Dostępne są:

- Jeep Leasing 102,9%, lub

- Jeep Leasing „Niska Rata, lub

- Jeep Kredyt od 3%, lub

- Jeep Kredyt 50/50.
 

Podobne artykuły

Aktualności
Nowy Jeep Cherokee - stylistyka
brak komentarzy
Premiery
Nowy Jeep Cherokee - ceny w Polsce
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.