x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Hyundai Genesis w Pollsce za 300 000 zł

21.06.2014, 16:11 przez Bogusław Korzeniowski

Całkowicie Nowy Genesis jest zaawansowanym technologicznie sedanem odzwierciedlającym możliwości marki Hyundai w kluczowych aspektach tworzenia samochodu, takich, jak: technika, design, styl, komfort i przyjemność z jazdy.  
Flagowy model Hyundaia – najszybciej rosnącej marki motoryzacyjnej od 2005 roku (według Interbrand), wyznacza nowy kierunek dla pozycjonowania samej marki, jak i jej produktów.  
Całkowicie Nowy Genesis jest największym, najlepiej wyposażonym oraz najbardziej zaawansowanym technologicznie samochodem Hyundaia, jaki kiedykolwiek był dostępny w Europie. Jest spełnieniem obietnicy marki, polegającej na dostarczeniu Klientom wartości produktu powyżej ich oczekiwań. Komfort, systemy bezpieczeństwa i technika tworzą unikalną ofertę, której najważniejszym elementem są osiągi oraz zapewnienie jak najlepszego samopoczucia kierowcy i pasażerów.
Samochód został wyposażony w silnik 3.8 V6 GDI o mocy 315 KM z 8-biegową, automatyczną skrzynią biegów. Jest pierwszym sedanem Hyundaia, który posiada napęd na wszystkie koła HTRAC, a przyjemność z jazdy i bezpieczeństwo dodatkowo zwiększa zaawansowane, przednie i tylne zawieszenie wielowahaczowe oraz niemal równomierny rozkład mas (52:48 – przód : tył).  
Przestrzeń i wygodne rozwiązania gwarantują wyjątkowy komfort. Starannie dobrane materiały i precyzja wykończenia tworzą unikalny charakter wnętrza, a korzystanie z bogatego wyposażenia jest niemal intuicyjne, dzięki wyjątkowej ergonomii i przemyślanemu rozplanowaniu. 

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Jakościowy wzrost Hyundai'a
brak komentarzy
Aktualności
Kup Pan Hyundai’a. Nie stracisz Pan!
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.