x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Hyundai Genesis w Pollsce za 300 000 zł

21.06.2014, 16:11 przez Bogusław Korzeniowski

Na liście inteligentnych a jednocześnie dyskretnych systemów bezpieczeństwa dbających o Kierowcę i pasażerów znalazły się m.in.: inteligentny tempomat, system automatycznego hamowania, system utrzymywania toru jazdy oraz pierwszy na świecie czujnik stężenia poziomu CO2 w kabinie, chroniący kierowcę przed sennością.
Genesis został zaprojektowany zgodnie z językiem projektowania samochodów marki Hyundai Fluidic Sculpture 2.0. Wyróżnia go elegancka, opływowa stylistyka, a duży rozstaw osi samochodu podkreślony przez smukłe linie samochodu oraz krótki przedni i tylny zwis nadwozia, przekładają się na zachowanie samochodu na drodze. 
Całkowicie Nowy Genesis powstaje w fabryce Hyundaia w koreańskim Ulsan i jest rezultatem ponad 4-letnich prac, na które przeznaczono 342 miliony EURO. 
Samochód został stworzony głównie z myślą o rynku amerykańskim i koreańskim, gdzie Genesis poprzedniej generacji odnosił spektakularne sukcesy, potwierdzając zasadność globalnej polityki Hyundaia polegającej na budowaniu samochodów dedykowanych poszczególnym regionom.  Samochód zdobył kilka prestiżowych nagród w Ameryce Północnej i odegrał istotną rolę w ewolucji marki Hyundai. 
“Całkowicie Nowy Genesis oferuje unikalne doświadczenie produktu premium, stanowiące przekrój naszych umiejętności inżynierskich i technicznych. W samochodzie znajdują się rozwiązania po raz pierwszy zastosowane na skalę światową, odzwierciedlające nasze możliwości oraz politykę dostarczania wartości, przewyższającej oczekiwania Klienta, którą coraz częściej stosujemy w naszych modelach.” – powiedział Allan Rushforth, Wiceprezes i COO Hyundai Motor Europe.   Ograniczona liczba samochodów będzie dostępna w wybranych krajach Europy - także w Polsce, w jednej, bogatej specyfikacji wyposażeniowej, przygotowanej z myślą o upodobaniach europejskich nabywców. Cena modelu Genesis to 299 000,00 PLN.

()

Podobne artykuły

Aktualności
Jakościowy wzrost Hyundai'a
brak komentarzy
Aktualności
Kup Pan Hyundai’a. Nie stracisz Pan!
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.