x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Jeep Renegade maratończyk….

27.06.2014, 13:58 przez Bogusław Korzeniowski

Drugi rok z rzędu Jeep® jest Głównym Sponsorem maratonu „The North Face® Lavaredo Ultra Trail", wyjątkowych zawodów na szlaku, które odbywają się w niezwykłej górskiej scenerii  w Cortina d'Ampezzo od 26 do 29 czerwca. Długi weekend całkowicie poświęcony biegom górskim i outdoorowym klimatom,  które „otaczają" tę niesamowitą dyscyplinę sportową.

W edycji 2014 uczestniczy 2.000 lekkoatletów, zarówno zawodowych biegaczy, jak i amatorów przybyłych z całego świata, którzy biorą udział w jednym z biegów maratonu przewidzianym w ramach The North Face® we współpracy z marką Jeep. Najdłuższy bieg, „Lavaredo Ultra Trail" odbędzie się na trasie o długości  119 km na wysokości między 1300 a 2500 m.n.p.m, która prowadzi przez najpiękniejsze miejsca w Dolomitach.  Niezwykła próba wytrzymałości, która rozpocznie się o godz.23,00 w piątek 27 czerwca i w której weźmie udział około  1.000 biegaczy, zarówno profesjonalnych, będących w stanie dotrzeć do mety w ciągu 12 godzin, jak i amatorów mających do dyspozycji maksymalnie 31 godzin na ukończenie biegu.

Oprócz biegu na dłuższej 119 km trasie, w sobotę rano rozpoczną się drugie zawody przewidziane w programie  - Cortina Trail - na trasie liczącej 47 km i wysokości 2.650 m.n.p.m., biegnącej przez najpiękniejsze szczyty w Dolomitach: Tofane, Cinque Torri i Croda da Lago.

W tym roku „The North Face® Lavaredo Ultra Trail" weszła oficjalnie do międzynarodowego cyklu „Ultra-Trail World Tour", obejmującego 10 najbardziej prestiżowych zawodów na świecie i może poszczycić się uczestnictwem licznych, znanych międzynarodowych lekkoatletów i zawodników reprezentujących aż 56 krajów.

Wśród uczestników, zawodowy biegacz Mike Foote z międzynarodowego zespołu The North Face® będzie występował w barwach Jeepa podczas „Lavaredo Ultra Trail" jako nowy Ambasador wartości wyznawanych przez markę amerykańską, takich jak swoboda i autentyczność oraz pasja i przygoda.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Rolling Stones jeżdżą Jeepem
brak komentarzy
Aktualności
Jeep rzuca wyzwanie Juve
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.