x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Leon X-PERIENCE

07.07.2014, 17:17 przez Bogusław Korzeniowski

SEAT przedstawia nowe wcielenie Leona: X-PERIENCE. To wersja dająca jeszcze więcej przyjemności z jazdy, za sprawą dynamicznych silników i stałego napędu 4x4. Z podniesionym zawieszeniem, osłonami zderzaków i drapieżną sylwetką, Leon X-PERIENCE odnajdzie się na każdej drodze. 

Jedno z najpiękniejszych kombi w swojej klasie oferuje teraz jeszcze więcej. Najnowszy członek rodziny SEAT-a - Leon w wersji X-PERIENCE – charakteryzuje się dynamicznym designem, rodzinną funkcjonalnością, a także terenową naturą. Jest to model doskonale uzupełniający gamę marki, potwierdzający wyjątkową jakość w atrakcyjnej cenie.

SEAT Leon X-PERIENCE wyróżnia się już na pierwszy rzut oka. Ostre i precyzyjne linie idealnie uzupełniają jego dynamiczną sylwetkę, a osłony nadwozia nadają mu indywidualnego charakteru. Duże nadkola mieszczą 17- lub opcjonalne 18-calowe felgi. Funkcjonalność samochodu podnoszą relingi dachowe oraz pojemny bagażnik – 587 litrów z możliwością powiększenia do 1 470 litrów.

„Nowy Leon X-PERIENCE interpretuje nasz język stylistyczny w zupełnie nowy sposób. Jest funkcjonalny, solidny i elegancki, a do tego otwarty na nowe pomysły. Projektując go utrzymaliśmy młodzieńczy charakter z wyczuciem praktyczności w życiu codziennym. Wersja X-PERIENCE idealnie spełnia założenia SEAT-a. Jako kolejny krok w naszej strategii rozwoju, będzie kontynuowała sukces osiągnięty przez Leona” – mówi Jürgen Stackmann, prezes marki SEAT.

Za offroadową naturę Leona X-PERIENCE odpowiada podwyższone o 15 mm zawieszenie, stały napęd 4x4 oraz sprzęgło Haldex piątej generacji, które błyskawicznie reaguje na różne scenariusze drogowe. W normalnych warunkach większość mocy przenoszona jest na przednie koła, a w razie utraty przyczepności, w kilka milisekund uaktywnia się napęd na obie osie.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Testy samochodów
Test Seata Leon ST – sportowy styl kombi
brak komentarzy
Testy samochodów
Test Seat Leon 180 KM – sportowe ubranko Golfa?
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.