Gwiazda dla Gwiazdy

16.08.2012, 13:14 przez konrad

Gdy przed olimpiadą Mercedes Benz Polska przekazywał Mercedesa Viano Przemkowi Miarczyńskiemu, usłyszałem jak przedstawiciel firmy powiedział: „Gwiazda dla Gwiazdy”. Kilka tygodni później okazało się, że były to słowa prorocze.

Kiedy wiec w Krakowie z rąk dyrektora sprzedaży samochodów osobowych firmy Sobiesław Zasada Automotive Dariusza Zborowskiego kluczyki odbierał Kamil Stoch, aż cisnęło się na usta magiczne „Gwiazda dla Gwiazdy”. A nuż okaże się prorocze i najbliższy sezon skoków narciarskich będzie sezonem polskim?

Umowa partnerska pomiędzy firmą Sobiesław Zasada Automotive, a naszym skoczkiem jest kontynuacją rocznej umowy, jaką po raz pierwszy zawarto w sierpniu zeszłego roku. Zapytaliśmy Kamila, jak wspomina roczną jazdę modelem GLK. Powiedział, że przebiegała bez żadnych zastrzeżeń, a jeden raz to właśnie GLK uchronił go przed staniem w kilometrowym korku. Gdy jechał na zawody do Harrachova, śnieżyca uniemożliwiała podjazd pod górę tirom i zatrzymała wszystkie samochody osobowe, które nie mogły już ruszyć po chwilowym przymusowym postoju. Jednakże GLK lawirując między stojącymi, bez problemu dojechało do hotelu. Dzięki temu spokojnie dotarł na czas i mógł odpocząć przed konkursem. Nic wiec dziwnego, że kolejnym modelem w umowie partnerskiej nie był nowy model klasy B czy mająca za miesiąc premierę klasa A. Jak usłyszeliśmy, „dobrego zawodnika się nie zmienia”.

Boguslaw Korzeniowski

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.